Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. na fochach się nie znam...znam sie na kierowaniu ruchem psim....:p
  2. a jak se strzelisz, to Ci przejdzie....:loveu:
  3. Plan naprawczy...Babo litości...ja przez te plany naprawcze w szkole to po nocach nie śpię.....:razz:
  4. to ja mam stażu 30 lat, przede mną ile nie wiem....ale dobrze jest....byle do przodu.....:lol:
  5. oj tak......idę zamienić Brodzia vel Bobka vel Bobisia na Ciaposława vel Paputa vel Ciaputa.....:evil_lol:
  6. no bo Prezes taki potężny ciałem wysportowanym i duchem,że tak se pomyślałam jakoś...ale już drugi raz takiego błędu nie popełnię...:lol:
  7. dobrze,że Prezes wyrozumiały.....jakoś tak nie pomyślałam o kolorach......tak mnie zaćmiło coś....:roll:
  8. u mnie w domu panowie twierdzą zgodnie,że robię z Brodzia kretyna....:roll: i tylko czekać jak przeze mnie zidiocieje Ciapek....nie wiem co o tym sądzić....
  9. no...a to tu takie szarobure..zieleni mało...przestrzeni mało....ciasno jakoś.....ale ze mnie d....wołowa...:oops:
  10. dobrze,że Arguś nie ma takich problemów....chociaż..:hmmmm:
  11. A teraz obrazek dla pana Prezesa, może chciałby zamieszkać w takim domku..pałac w Łosiowie..ale co ja gadam, bardzo przepraszam :oops: Prezes przecież przyzwyczajony do lepszych widoków.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/yt93.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6500/yt93.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. dzisiaj nie łaziłam po górach tylko szlajałam się po zabytkowych różnościach....:lol:
  13. to ja dołączam coś dla myślących kurierów i nie tylko......a zdjęcie z dzisiejszej wycieczki dodam jutro.. [COLOR=#434343][FONT=Verdana]Recepta na cały rok[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]Bierzemy 12 miesięcy,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]oczyszczamy je dokładnie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]po czym rozkrajamy każdy miesiąc[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]na 30 lub 31 części tak, aby zapasu[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]wystarczyło dokładnie na cały rok.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]Każdy dzień przyrządzamy osobno[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]z jednego kawałka pracy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]i dwóch kawałków pogody i humoru.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]Do tego dodajemy trzy duże łyżki[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]nagromadzonego optymizmu,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]łyżeczkę tolerancji,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]ziarenko ironii i odrobinę taktu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]Następnie całą masę polewamy dokładnie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]dużą ilością miłości. Gotową potrawę[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]przyozdabiamy bukietem uprzejmości[/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]i podajemy codziennie z radością [/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana]i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#434343][FONT=Verdana](Ketherina Elizabeth Gorthe) [/FONT][/COLOR]
  14. no...co tam wsadzili...taka paaka wielka...:lol:
  15. no to teraz możemy się napić whisky...plan jest....:evil_lol:
×
×
  • Create New...