[quote name='mari23']ja właśnie przez księgowe zakończenie roku i datę 15.01. ostatniej nocy spałam 2 godziny, wciąż mi się spać nie chce... dziwne...
zostało mi jeszcze jedno g.... na jutro, a ja zamiast siedzieć w cyferkach wole Wasze kochane towarzystwo!
życzę zdrowia siostrze!
p.s. wpłaty będą jutro, bo ja dzisiaj późno wyszłam z pracy i do banku nie zdążyłam[/QUOTE]
miłe towarzystwo warte wszystkiego....:lol: