Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Będziemy patrzeć i zaglądać...:lol: i tak przy okazji pomiziamy naszego piesia....:lol:
  2. to dzisiaj przedzieram się w deszczu i też cmokam.....:lol:
  3. 90 fantów....duży bazarek...Marinka musi nabrac siły,żeby to ogarnąć....;)
  4. a ja tutaj przez mgłę się przedzieram do Prezesa i w pychola cmokam....jeśli to wypada oczywiście...i z protokołem się zgadza....:lol:
  5. [quote name='Aimez_moi']Argo zacalowany na amen......:)[/QUOTE] amen.....:lol:
  6. [quote name='Aimez_moi']Ranias.....;) jak tam prace trwaja?[/QUOTE] zrobiłam ok.90 fantów i posłałam Marince...:lol:
  7. a ja tu cmok w Argusiowego i Biedusiowego pychola.....:lol:
  8. Księgowość jest megaważna..Prezes Marcelek pewnie kiedyś nas doceni...w swej łaskawości....:lol: wyjątkowości....wielkości.....:roll:
  9. [quote name='mari23']ja właśnie przez księgowe zakończenie roku i datę 15.01. ostatniej nocy spałam 2 godziny, wciąż mi się spać nie chce... dziwne... zostało mi jeszcze jedno g.... na jutro, a ja zamiast siedzieć w cyferkach wole Wasze kochane towarzystwo! życzę zdrowia siostrze! p.s. wpłaty będą jutro, bo ja dzisiaj późno wyszłam z pracy i do banku nie zdążyłam[/QUOTE] miłe towarzystwo warte wszystkiego....:lol:
  10. Brodek ma zawsze ma minę poczciwą...Ciapek łypie jak bazyliszek i często mam wrażenie,że chętnie by mnie capnął.....:lol:
  11. a cukierki w celofanie przewiązane złotą wstążeczką?...wyglądają jak robione ręcznie...paczuszka niewielka a ciężka...
  12. Czasem może lepiej że człowiek nie wie, co też te psiaki sobie myślą....:lol:
  13. Jak się ślinię, to myślenie mi kiepsko idzie.....:evil_lol:
  14. bo każdy piesio chciałby mieć swoją kanapę...rozmiar nie ma znaczenia.....:lol:
  15. U mnie tutaj od wczoraj pada....Ciaposław spaceruje chętnie, Brodzio się zapiera....:lol:
  16. Postaram się przez weekend zrobić. Teraz więcej pracy, bo zbliża się półrocze...a moja siostra miała dzisiaj operację i trochę się moje sprawy więcej kręcą wokół Niej ostatnim czasem....jak nie będę czegoś pewna , to będę Cię dręczyć pytaniami...:razz:
  17. Myślę,że wszystko jest całe. Tym razem byliśmy, kiedy kurier przyjechał, więc nie miał okazji przerzucać przez ogrodzenie jak poprzednio...:lol:
  18. A ja Was pozdrawiam z deszczowego Zatora....:lol:
  19. Przychodzę po 2 dniach nieobecności do pana Prezesa. Niedzielę spędziłam w szkole, bo to czas jasełkowych przedstawień. Wczoraj miałam gości niespodziewanych a przez to chyba bardziej miłych :lol: Myślę,że Marcelek mnie usprawiedliwi :razz: Aimez, paka przyszła :crazyeye: ależ w niej różności.....
  20. oddalam się celem kierowania ruchem wieczornym...:lol:
  21. reklamację złożył, po rozpatrzeniu będzie zwrot 50 funtów...
  22. no jasne...a czy wiesz,że od syna nic nie dotarło...myślę,że już przepadło...:shake:
×
×
  • Create New...