Sunia jest śliczna. Ja się boję dużych psów, podobają mi się zwłaszcza bernardyny, ale generalnie się boję.Mam chyba traumę z dzieciństwa.Kiedy chodziłam jeszcze do podstawówki, wybrałyśmy się z siostrą na spacer. Nasz Czaruś był kundelkiem pinczeropodobnym..takim pod kolanko. Zaatakowały nas dwa- chyba bezpańskie psy,duże. Nie mogłyśmy się od nich opędzić, Czarusia prawie podniosły w pyskach do góry. Kiedy go wyszarpałyśmy, jeden pies mnie ugryzł....straszne to było...