Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. zgadzam się - już dość opadania....:cool3:
  2. czyli Kseni brakuje co miesiąc 135zł deklaracji?
  3. no opadania....dopiero były ręce i cycki...a cała reszta?.....:evil_lol:
  4. a gdzie tam...tyle jeszcze przed nami.....:multi:
  5. no właśnie....stąd to indiańskie hasło...:evil_lol:
  6. mam próbki perfum, ręcznie robione mydełka, kredki do oczu, mini-szorty
  7. wpłaty doszły to trochę się zmniejszył,ale przy kolejnej płatności znowu urośnie...i chyba trzeba będzie bazarek ratunkowy dla chłopaków znowu uskutecznić.....
  8. [COLOR=#000000][FONT=Arial] tak piszą o stosowaniu Długość stosowania zależna od zaleceń lekarza weterynarii oraz stopnia nasilenia zmian w stawach i ruchliwości zwierzęcia. W ramach dietoprofilaktyki należy stosować APTO-FLEX przez 3 miesiące z rzędu, zrobić 1 miesiąc przerwy, a następnie powtórzyć 3 miesięczną suplementację. Podczas wsparcia leczenia należy stosować przez całe życie.[/FONT][/COLOR]
  9. co miało opaść- opadło...co ma wisieć - nie utonie..:evil_lol: witam Marcelka :loveu:
  10. Sunia jest śliczna. Ja się boję dużych psów, podobają mi się zwłaszcza bernardyny, ale generalnie się boję.Mam chyba traumę z dzieciństwa.Kiedy chodziłam jeszcze do podstawówki, wybrałyśmy się z siostrą na spacer. Nasz Czaruś był kundelkiem pinczeropodobnym..takim pod kolanko. Zaatakowały nas dwa- chyba bezpańskie psy,duże. Nie mogłyśmy się od nich opędzić, Czarusia prawie podniosły w pyskach do góry. Kiedy go wyszarpałyśmy, jeden pies mnie ugryzł....straszne to było...
  11. no tak..sprawę cycków mamy obgadaną...myślę,że pan Prezes temat nam wybaczy...:lol:
  12. a skarb to trzeba zakopać głęboko....:lol:
  13. [quote name='Aimez_moi']Juz dawno opadly.......:([/QUOTE] moje też...:evil_lol:
  14. [quote name='Aimez_moi']No tak.....Ranias szczupla...wysportowana i wiecznie mloda jest......:eviltong:[/QUOTE] właściwie to zgadza sie tylko login....:evil_lol: zawsze coś....:evil_lol:
  15. [quote name='Aimez_moi']Kamila.....z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej.....rece opadaja....:([/QUOTE] a co z cyckami....:-D
  16. no i jeszcze se pomyślałam,że każda impreza moja...przecież nie prowadzę......:evil_lol:
  17. woże się i jestem wożona....prawie jak królowa....:evil_lol: ale rowerem czasem zapierniczać ciężko.....:razz:
  18. nie mam....jeżdżę tylko rowerem....dziwoląg ze mnie ......:roll:
  19. wpłaciłam już 84,97zł, zostało tylko 600...:eviltong:
  20. ruchem psim pokierowałam przedwieczornie...obyło się bez kolizji...może prawo jazdy dostanę....:roll:
×
×
  • Create New...