Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Telefony o Likuni znów milczą...był jeden ale fałszywy. Ze wszystkim nam idzie pod górę.... Nie wszystkie ulotki zostały rozniesione....3400szt Agencja odesłała na adres Basi .. są już u niej.Poprosiłam o zwrot pieniążków za te nierozniesione ulotki.Korekty i zwrotu jeszcze nie dostałam. W przyszłym tygodniu mamy nadzieję,że uda się je roznieść we własnym zakresie. " W dniu 2017-11-14 11:46:15 użytkownik Raporty :: Roznoszenie Ulotek <[email protected]> napisał: "Dzień dobry - materiały dziś zostaną nadane kurierem UPS na podany adres Jutro kurier dostarczy paczke odnośnie jakichkolwiek zwrotów gotówki prosze o kontak z działem marketingu [email protected] " "W dniu 16/16/2017 o 10:39 AM, Szanowna Pani Anno, dzisiaj będzie wystawiona Korekta FV dla Państwa przez księgowość i zwrócone pieniądze. Pozdrawiam | Best regards | Mit freundlichen Grüßen | 问候 Patrycja Sak | 570 222 225 | brocool.eu " Przysłano zdjęcia z dystrybucji,oto kilka z nich, https://postimg.org/image/fklth3qrn/ https://postimg.org/image/ypp2qvd5f/ https://postimg.org/image/qwyeywubn/ https://postimg.org/image/ycxokp2lf/ https://postimg.org/image/u3syij71v/ https://postimg.org/image/ypp2qwfqb/ https://postimg.org/image/6026u9jg3/
  2. Anulko, ten tydzień jest wykupione (faktury jeszcze nie mam,ale potwierdzenie przelewu wstawiałam w rozliczeniu). Umówiłam się z Panią Redaktor ,ze ogłoszenie będzie wychodzić w każdym następnym wydaniu.Zobaczymy co ten tydzień przyniesie.
  3. W Ustroniu pod koniec października na ul.Daszyńskiego zaginał starszy mężczyzna i cały czas trwają poszukiwania.Na dniach była duża akcja strażaków i policji w przeczesywaniu okolic w promieniu 30km,bez efektu niestety. Skontaktowałam się ze Strażą,że może przy okazji był zauważony wałęsający się psiak z plakatów,ale powiedziano mi,że ludzi zaangażowanych było dużo i nikt nie zwracał uwagi,przeczesywali kąty szukając mężczyzny.
  4. Wczoraj podobny psiak do Liki był widziany w dwóch różnych odległych miejscach ,ale mniej więcej w podobnych godzinach po 16 ,przed 17 i nie wiadomo,czy któryś z sygnałów faktycznie prawdziwy.Jeden tel. z Jelenicy w okolicy campingu i Ośrodka wczas.,drugi z okolic Oczyszczalni Ścieków. Pracownicy Oczyszczalni psiaka nie widzieli,nikt więcej nie potwierdził.Właściciele siedzieli tam z klatką,lecz bez efektu.Jelenicę dziś pewnie sprawdzą. A dzisiejszy poranek był okropny... . Dostałam info od p.Magdy z Psiej Ekipy o zabitym psiaku na trasie Ustroń- Wisła i że podobny do Liki. Psa już nie było jak p.Zbyszek dotarł. Pan,który zabierał zwłoki mówił,że mały,ciemny, kudłaty ,ale twierdzi,że nie była to Lika,zna ją ze zdjęć.
  5. Pieniążki dotarły....bardzo dziękujemy! Rozliczenie pieniążków u mnie, 435,95zł - (stan na 9.11.17) 658,55zł - (bazarek Paulshadow-10.11.17) 103zł - bazarek Poker na klatkę (13.11.17) ************************************* 1197,50zł -razem wpływy - 86,10zł - ogłoszenie w GZC w wydaniu na 17.11.17 opłacone 13.11.17 https://postimg.org/image/7p5pyfwv7/ ************************************* 1111,40zł - STAN KONTA na dzień 13.11.17 W dn.13.11.17 na konto Anuli zostało przelane 1111,40zł... .stan konta u mnie 0zł. Proszę sprawdźcie,czy wszystko się zgadza.
  6. Do księży o pomoc Właściciele chyba nie chodzili...w każdym razie nie wspominali...trzeba będzie poruszyć ten temat,bo pomysłów już brakuje. Nie są oplakatowane: Harbutowice Górki Małe Górki Wielkie Bucze
  7. Faktycznie...na ostatnim zdjęciu po zabraniu z bezdomności jest dosyć brązowa... Odn. szylkretowego umaszczenia...Właściciele wpisali na ogłoszeniu "czarna", bo jak twierdzili ludzie u Nich nie będą wiedzieć jaki to kolor "szylkretowy"....i my pociagnęliśmy temat.....Teraz plakat miał byc w ogóle bez słowa "czarna", ale Pani mając dużo pracy w Drukarni , dopisała "Nagroda",a przeoczyła "czarna" ,choć Basia prosiła.
  8. Wczoraj w "biegu" z p.Agnieszką rozmawiałyśmy i nie znałam szczegółów. Jaszowiec oplakatowany,okolice Polany uzupełnione. W Jaworniku też rozwieszone,są przy centrum handlowym,przy Lidlu do wózków Panie wkładały ulotki. Przy stacji Orlen jest drewniany budynek( dawny zajazd) i dalej jest skup surowców i ten plac,o którym wczoraj wspomniałam, gdzie koty chodziły i chyba są tam dokarmiane.Ten teren jest oplakatowany,jutro zadzwonię do tego skupu. Wracając Panie jechały przez Hermanice,plakaty widoczne,powiesiły w Górkach przy znanej cukierni Bajka i zostawiły tam ulotki. Jeden ze spotkanych przez Panie spacerowiczów w okolicach mostu? w Ustroniu, mówił,że widział psa podobnego do liska w okolicy ul.Cieszyńskiej na osiedlu...mówił,że bardziej brązowy niż na zdjęciu.. Przekazałam to Właścicielom,to jest bliziutko domu.Po Cieszyńskiej Państwo dużo krążyli,chodzili pieszo tędy na Skrajną,na Cieszyńskiej były m/in. rozłożone szmatki Morisa po drodze z Równi.Pokrążą jeszcze w tym rejonie. Lika może faktycznie jest gdzieś blisko domu,tylko w dalszym ciągu wychodzi z ukrycia? Sierść zaniedbana mogła zbrązowieć....ale tak długo nikt by nie zauważył? Uzupełnimy dziś z p.Zbyszkiem okoliczne miejscowości ,które są po tym weekendzie oplakatowane i poda mi gdzie jest brak ogłoszeń.
  9. Może akurat plakaty naklejone Twoją Ręką będą Lice szczęśliwe i ktoś na nie zerkając zadzwoni i wskaże gdzie przebywa...dziękujemy za czas poświęcony!
  10. Tianku, alma591, P.Agnieszce i Jej Znajomej dziękujemy z całego serca za pomoc! Właściciele również dziękują Wszystkim wspierającym i są wdzięczni,że nie są z tym sami. "Teren do poszukiwań koszmarnie trudny zabudowa bardzo rozproszona zakamarków gdzie Lika może przebywać ogrom :( " I to jest jeden z największych problemów, Państwo dziś byli na sygnał w Dzięgielowie (pewnie to oni rozmijali się z Tobą Tianku),piesek podobny,ale z białymi uszkami. W Hermanicach nie udało się psiaków namierzyć,a przypadkowi pytani ludzie nie widzieli.P.Maria będzie pilnować tego tematu. Sygnał z Jawornika dziś sprawdzony,ale nie udało się p.Agnieszce u spotkanych tam osób tego potwierdzić.Jednak samo miejsce, p.Agnieszka mówi,że pasowałoby Lice (jakis plac,dalej teren złomu,dokarmiane tam koty),a obok są tory,którymi Lika mogłaby dotrzeć z Ustronia. Państwo zajrzą tam ponownie.
  11. Każdy sygnał jest bardzo cenny i pomoc nieoceniona......bo może akurat. Jeden z klientów powiedział p.Marii,że w Hermanicach jest grupa psów bezdomnych,...mają tam dziś sprawdzić.
  12. Z bazarku w UK od Paulshadow dotarły dziś pieniążki - 658,55zł. Dziękujemy Wam Kochani najserdeczniej za wsparcie i pomoc! Bogusiu,może zrobię już przelew całości do Anuli?
  13. Cudownie!...dziękujemy Dobrym Ludziom! I znów drukarnia Abezet Plus s.c nie wzięła pieniążków...nie wiem jak im się zrewanżujemy za pomoc....Dziękujemy ogromnie!
  14. Czy konkretnie przy którymś z tamtych zakładów wisi,to nie wiem (pisałam do Ligierskich jakoś w paźdź.). Bogusiu,z informacji jakie do mnie dotarły,na Daszyńskiego i jej okolicach jest dużo plakatów i chyba tam najlepiej oplakatowane.
  15. Bogusiu,pewności nie mam,wydaje mi się...sierść Lika ma dłuższą na szyi ,ogonku, Niewyraźnie,ale w zbliżeniu patrzyłam i też takie odnoszę wrażenie. Tu znalazłam...wstawione 3.11.17...jeżeli znacie czeski,można zapytać o szczegóły tego kto wstawił. https://www.facebook.com/PsidetektivCZ/
  16. Na czeskiej stronie to mi "wpadło" i w pierwszej chwili zrobiło się gorąco...jeszcze innego psiaka tam tak znaleziono, Nie dopuszczam najgorszych myśli.... Lika musi się znaleźć. https://postimg.org/image/ebi9xb9lf/
  17. Sawanko [*] ,śpij spokojnie piesku. Jak dobrze,że w końcówce życia trafiłaś do Anuli i mogłaś zaznać prawdziwej miłości i ciepła. Anulko,przytulam mocno.
  18. Alma,no na śmierć zapomniałam,że pisaliśmy z Tobą o Cieszynie ......dziękujemy serdecznie! Może akurat jakiś Pan listonosz Likunię na wsi dostrzeże?...super Basiu! Togaa ma zamówić w drukarni na razie 200 nowych plakatów ze zmienioną treścią,że wciąż szukana i z nagrodą.Część plakatów w Ustroniu wisi z nagrodą,część bez- są mieszane. Z plakatowaniem planujemy rozszerzyć zasięg w dalszych okolicach poza miastem.Na ile to się uda nie wiemy,bo jak wiadomo...brak ludzi na miejscu. Lika się nie ujawnia dalej..
  19. Tysiu,ja powiem za siebie. Wstyd to kraść, a nie pytać ,czy prosić...jak ktoś odmówi,to przepraszasz grzecznie. Nie zawracasz głowy reklamą,czy jakimś bzdetem...o żywą istotę tu chodzi po przejściach. Chcemy odzyskać Likunię?...to działaj! FB ma dużą siłę. My się powoli "wypalamy" i potrzeba nam świeżych sił Tysiu. No musimy jakiś trop Liki złapać.
  20. Cisza co do Likuni...niestety. W trakcie rozmowy z p.Zbyszkiem zgadaliśmy się dziś o....dronie. P.Zbyszek myślał sobie,że fajnie byłoby kupić drona i śledzić całe tereny w poszukiwaniu Liki.Wyczytał,że trzeba zrobić kurs i mieć pozwolenie...pomarzyliśmy sobie. Gdyby komuś udało się namierzyć pasjonatów o których (chyba) rozi wspomniała,to może? ,nawet z jakimś wsparciem finansowym.Niedługo śnieg może prószyć i widoczność byłaby lepsza...ale gdzie ich szukać?,...w jakiś klubach działają,czy jak?..pojęcia nie mam w tym temacie. Klatka na podwórku cały czas stoi przygotowana,przykryta,z kocykiem w środku i czeka....Kotki już nie zaglądają.
  21. Bogusiu w notatniku mam takie wpływy, 100zł- jaguska 30zł - Sowa 50zł - Poker 330zł -elficzkowa 245zł - Anula noclegi 50zł - iwstar58 50zł - Bakusiowa 30zł - Tianku 90zł - z bazarku Anuli na klatkę.(3.11.17) -------------------- R: 975zł 326,89zł - bazarek mój 244zł - bazarek Bogusik Wpływy na moje konto razem: 1545,89zł Różnica wychodziła chyba przez tę klatkę,którą odjęłam wcześniej wydatki: 131zł - zostało do klatki 561,74zł - zakup ulotek 86,10zł - wykupienie ogłoszenia w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej nr1. 86,10zł - wykupienie ogłoszenia w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej nr2. 245zł - zwrot Anuli za noclegi razem: 1109,94zł 1545,89zł - 1109,94zł = 435,95zł edit, Elik,sprawdź proszę ,kasę klatki..co z tymi 90zł?..bo namieszałam chyba odejmując.
×
×
  • Create New...