Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Zaglądam, co u Rudika słychać:smile:....niech domek stały szybko wypatrzy te uszka Rudikowe:loveu:
  2. Weszłam zobaczyć,czy Rudi przyjechał,a tu takie wieści:shake:.....Rudiku ,ciągle Ci wiatr w oczy wieje :shake:
  3. Rudi gryź kosteczki i rozbrajaj wszystkie piłeczki:smile:...jutro nowe dostaniesz:evil_lol:. Super wieści! Trzymaj się Rudi!:smile:
  4. [quote name='mmd'] ......Rudi chyba zaczyna mieć szczęście.....[/QUOTE] Madziu,Rudi ma szczęście ,bo spotkał santino.....uszka do góry Rudiku! Masz tyle wspaniałych cioteczek i wujków przy sobie...tylko wyzdrowiej szybciutko,by ciotki za te uszka mogły tarmosić;)
  5. Oczka weselsze ma Rudi:)...chce żyć psiaczek...będzie dobrze...musi być! Rudziaczku nie poddawaj się!!! Trzymamy kciuki bardzo mocno!!!
  6. Trzymaj się Rudi i zdrowiej szybko!
  7. Kciuki cały czas trzymamy za Rudiego. Dzięki Elu za nr.konta,przelew zrobiłam.
  8. Od Ellig dostałam wiadomość o Rudim:-(...trzymam kciuki,wyzdrowiej dzielny psiaczku! Podeślę mały grosik na leczenie.
  9. Czasu brak i ja ostatnio nie zaglądałam do Rufuska :shake::mad:....a tu takie cudne wieści :multi::multi::multi:..... Szczęścia w Nowym Domku Rufusku!:loveu::loveu::loveu:
  10. Lakusiu...[***]
  11. Pamiętam nasz ostatni spacerek....zawsze Cię będę pamiętać Lakusiu [***]
  12. [quote name='mmd']My tak z Anią W. dzisiaj sobie radzilysmy na kogo bazarek robić. Miał być Kajtun i któryś "od Myszy", no i koniecznie mieszkający u Ronji (Ania ma swoje sympatie;)). Padło na Sisi.[/QUOTE] Witam serdecznie! Dla Myszy, za magiczne plasterki,którymi obdarowuje cierpiące zwierzaki,nigdy nie odmawia pomocy jak ktoś się zwróci z prośbą (nie spotkałam takiego wątku), wręcz sama je proponuje i szybko wysyła by ulżyć psiakowi ,ale też jest dużą pomocą dla opiekunów. Teraz sama jest w potrzebie,tzn.jej psy i stąd była chęć pomocy z mojej strony. A dlaczego u Ronji?, wyjaśnię w dwóch słowach,bo to "Dom z Wielkim Sercem". Chce jednak dodać,(aby nie było to odebrane jako tak zwane na dogo "słodzenie"), że piszę to jako osoba postronna ,która tak to odbiera,jako cichy podczytywacz z boku,nie znam Was (Ronję poznałam co prawda i zamieniłam dwa słowa-ciepła osoba i szczerość w oczach),znam tylko wątki i na ich podstawie jestem pod wrażeniem Tych osób. Wielkie ukłony ode mnie. Pozdrawiam wiosennie.
  13. Dzień dobry! Dawno nie byłam u ślicznego Rufuska, Zdjęcia piękne,bo pies piękny!!:loveu:....i ciągle bez domku :shake:.
  14. [quote name='pola53']Witaj WiosenkoA, miś dla Ciebie już wybrany, niedługo Ania Ci go prześle :). Adres jak w przelewie?[/QUOTE] Nieee...adres jest niewłaściwy ;)...poczekamy na miśkowy bazarek Ani i wtedy zakupimy :lol:
  15. Aniu,i ja dużo zdrówka Ci życzę!!! Wracaj szybciutko zdrowiusieńka!!! Pozdrawiam Rufuska :smile:
  16. Ciekawe,jak minęła Rufuskowi niedziela :lol:
  17. Jakie wesołe oczka ma dziś Rufusek :lol:. Fajnie,że jest już u Jamora.
  18. Lakusiu....tak wielu przyjaciół tu miałeś,którzy wciąż pamiętają o Tobie. Tęsknię Aniołku :-(
  19. Rufusku,Aniu...Szczęśliwej i spokojnej podróży !!!
  20. [quote name='AniaGucio']Można tak powiedzieć... ajlii nie bardzo chce żebym z nimi jechała - boją się, że Rufus może być zbyt podekscytowany. Prawka nie mam, więc chyba będę musiała jechać osobno, pociągiem.[/QUOTE] Rufus zna i lubi Ciebie Aniu ...po wesołym przywitaniu ,pewnie wtulił by się chłopak na Twoje kolana i jechał szczęśliwy....tak mi się wydaje.
  21. Jakie dobre wieści u Rufuska!!! :lol: Super!!! :multi: J
  22. Bądź silny Adaśku ! Trzymamy wszystkie łapki za Ciebie !
  23. Aniu,o Rudziku Brzośka pisała....mi także jest bardzo przykro :glaszcze:
  24. Przyszłam też potrzymać kciuki za zdrówko ślicznego Adasia :loveu:...i za "zdrową" kupkę.
×
×
  • Create New...