Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. prawda ,ze przepiekny!!!!!? trzeba go oglaszac . Dziewczyny pomocy prosze !!!!!!
  2. no to trzeba ja z dzieciakami brac :)
  3. podnosze ! trzeba go koniecznie gdzies zabrac... czy szukalyscie jakiegos domu na watku BDT ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]
  4. pokazuj sie sliczna Dosiu!
  5. straszna cisza :(.....
  6. to dobrze ,ze suniek juz u Was :) teraz to wszystko juz bedzie dobrze !
  7. pokazuj sie chlopaku !!!
  8. [quote name='BUDRYSEK']faktura dopiero będzie ostatnio jak pytałam było 890 zł[/QUOTE] Budrysku wyslalam 100zl na leczenie malutkiej :)
  9. a w Zamosciu ktos to robi? dziewczyny jezdza do okreslonych vet.
  10. Sarus hopsaj !!!! wyslalam 100zl na leczenie Sary :)
  11. pokazuj sie jaka jestes miniaturowa slodzina !!!!
  12. wesolo u Ciebie Ewanko ,az milo poczytac :)
  13. trzymam kciuki za wasza jutrzejsza wyprawe !!!!
  14. a moze u Beki jest miejsce ? ona robi cuda z takimi szkieletkami .dziewczyna ma zlota reke .napsz moze do niej MaDi podesle cos na chudzinke w niedziele
×
×
  • Create New...