podnosze ! trzeba go koniecznie gdzies zabrac...
czy szukalyscie jakiegos domu na watku BDT ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]
a moze u Beki jest miejsce ? ona robi cuda z takimi szkieletkami .dziewczyna ma zlota reke .napsz moze do niej MaDi
podesle cos na chudzinke w niedziele