Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. tez sie ciesze ,ze psy nigdzie nie zostana wywiezione :) gdzie mam podeslac jakies pieniadze ? prosze o pw
  2. dziekuje za zaproszenie .przykro mi ,ale w tej chwili nie moge pomoc finansowo :( trzymam kciuki za sobotni wyjazd !!!!!!
  3. tzn ,ze nikt nigdy nie widzial tych wyadoptowanych pieskow w ich stalych domach ...?
  4. strasznie mi przykro Funi z powodu Twojej suni :( najwazniejsze ,ze juz nie cierpi ...
  5. czekamy na dobre wiadomosci :)
  6. przeciez Twoje serce i oddanie dla tych psiakoe to jest to sloneczko :)
  7. chlopak jest w najlepszych rekach,wiec musi byc co raz lepiej
  8. [quote name='agusiazet']Kupiłam kość prasowana, zajęta, ale już prawie rozgryzła! Chyba kupię joj kongo ze smakołykami:) Strasznie absorbująca dziewczynka:)[/QUOTE] konga to bardzo dobry pomysl,bezpieczny i zajmie dziewczyne na dlugi czas
  9. zamow Ewuniu ta karme ;) ja za nia zaplace ,podaj tylko ile ;)
  10. SUPER !!! najwazniejsze ,ze nie sa juz na ulicy :)
  11. DZIEKI SERDECZNE DZIEWCZYNY!!!!!!! trzeba pokazac calemu swiatu jaka Cassi jest piekna :)
  12. ciesze sie ,ze juz dog bezpieczny :) takie ciche akcje sa najlepsze i najbardziej skuteczne ;)!
  13. trzeba chlopaka oglaszac gdzie sie tylko da:cool3: jest piekny i mlody -jak to fajnie brzmi :evil_lol:- wiec miejmy nadzieje ,ze go ktos szybko pokocha mam nadzieje ,ze sunia Funi czuje sie juz lepiej :roll:
  14. [quote name='Ewanka']Zapraszam na spacerek z Dosią i Lenką :)[/QUOTE] jakby to bylo mozliwe dla Sary trafic do Ewankowego raju ehhh...
  15. [quote name='majqa']Tę fundację zna Adam (papatkiole). IVV, napisz do niego na PW, dopytaj o wsio według własnego uznania. Adam był tam, widział jak są psy zaopiekowane. Ta fundacja przejęłaby całkowitą pieczę nad psem i szukałaby mu domu. Fundacji nie znam ale znam Adama, jest max oddany zwierzętom i na pewno nie działa na szkodę żadnego z nich. Czy popełnia błędy? Zapewne tak, choć ja o żadnym z nich nie wiem. Czy warto na zimne dmuchać? Tak i tu zrozumiem każdego, kto chce informacji, chce dopytać, chce mieć pewność, na co może liczyć, a na co nie. Adam, z góry przepraszam, że Cię rozebrałam wstępnie na części pierwsze.[/QUOTE] dzieki majqa ! mysle ,ze jesli Adam moglby sie wypowiedziec tu ,to moze rozwialoby to watpliwosci wielu osob na dogo. Adam bardzo prosze :) ja to mam jakas gesia skorke z tymi zagranicznymi fundacjami:roll: jest tak wiele roznych, ktore poszukuja psy do doswiadczen,najlepiej ida bezdomniaki..
  16. trzymam kciuki za domek !!!! kiedy sterylizacja ?
  17. Sara na spacerek !
  18. jakie prawa mialaby ta fundacja ? ja za nocleg i szczepienie moge zaplacic
  19. ile razem potrzeba pieniedzy ?
  20. pokazuj sie biedny maluszku
  21. nudzi sie dziewczynka ;)
  22. pieniadze wyslane ! bubu masz pelna skrzynke ;)
×
×
  • Create New...