Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. mysle ,ze kazda forma domu bedzie lepsza niz schron dla tego malucha :( wstawcie moze wiecej info na BTD [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL] strata kochajacego domu bedzie dla niego szokiem :(
  2. trzymam za nich kciuki!!! pierwszy tydzien jest najbardziej ciezki ;)
  3. jest przesliczna !!!!! w tym pysiu mozna sie tylko zakochac !!!! czy ona jest juz na mikropieskach ?????
  4. strasznie zmeczona zyciem ta biedna sunia :( kiedy wychodzi i gdzie idzie ???? moze czas na intensywniejsze poszukiwania ????
  5. o widze ze ,juz dostalas to info ;) Majqa
  6. inteligentna i dominujaca bestia :evil_lol: trzeba go chlastac ! Nikt nie da sobie rady z nim w takim rozhukanym stanie
  7. trzeba go szybko wstawic na pudelki w potrzebie on nie ma szansy na przetrwanie w schronie,zagryza go inne psy...
  8. pokazuj sie suchelcu jaki jestes sliczny
  9. czekamy ,czekamy !!!!;)
  10. sorry !!!!! pomagam w wielu miejscach i zupelnie zapomnialam ,ze zakupilamdla chlopaka karme dzieki pomocy BUBU ,a nie wysylalam gotowki
  11. dziekuje za zaproszenie. obecnie jestem troche przyblokowana finasowo
  12. [quote name='Tola']Czytam i nie wierzę. Jak można tak przekręcać słowa i intencje:shake: Zobaczyłam w schronisku psa w bardzo złym stanie i chciałam mu pomóc. Tz zabrał go ze schronu, zawiózł do weta. Starałam się dalej postepowac tak, aby pies znalazł dobry dom. Ale widzę, ze na tym wątku po raz kolejny szaleje E - S:shake: Nigdy nie kłóciłam się z nikim na wątkach i nawet najbardziej sfrustrowana osoba nie jest w stanie mnie do tego zmusic. To nie moja bajka. Energię przeznaczę na ratowanie kolejnego psa i zrobię to na wątku, gdzie nikt nie będzie oskarzał mnie o rzeczy, o których nawet nie pomyslałam. Nie mam zamiaru za kazdym razem, jak napiszę o ewentualnym przyszłym domu, odbierać ataki i udowadniać, ze nie jestem wielbłądem. A teraz [B]fakty[/B]; [LIST] [*][B]Nigdzie nie napisałam, ze pies pojedzie do domu z niewysterylizowaną suką[/B] [*][B]Nigdzie nie napisałam, ze suka jest niewysterylizowana!!![/B] [*][B]Napisałam, ze facet nie zgadza się na kastrację[/B] [/LIST]Człowiek, z którym rozmawiał TZ , a potem ja chciał pomóć psu w potrzebie. Myślałam, ze zorganizuję wizytę przedadopcyjną , która potwierdzi fakt sterylizacji suki i pozwoli poznac blizej e[B]wentualnie [/B]przszły dom. Ale widzę, ze tutaj jest to niemożliwe.[/QUOTE] Tolu robicie z Zadra wiele dobrego !!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i nikt Wam tego nie odbierze ! bez Was te bidule dalej by umieraly w schronisku :( sprawdzie ten dom jednak prosze . bedziemy przynajmniej pewne naszych decyzji szkoda psa ,przeciez bez Was dalej by tkwil gdzie byl do tej pory ... czemu wszystko musi byc tak niepotrzebnie pokomplikowane :shake: traca na tym tylko psy:-(
  13. jak malenstwo po zabiegu ?
  14. napiszcie moze tu http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane
  15. ile godnosci ma ta nasza pannica ;)
  16. trzymam kciuki za okruszka !!!!!
  17. mam taka WIELKA PROSBE - BARDZO ,ale to BARDZO PROSZE by nie robic osobistych wycieczek ,nie obrazac ,tylko skoncentrowac sie na psiaku i pomocy dla niego. PLEASSSSSEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przeciez wszystkim nam o to samo chodzi. Razem mozemy wiecej pomoc tym wszystkim biedom czekajacych na jakas lepsza przyszlosc. przykre ,ze zawsze gdzies my ludzie z naszymi przepychankami tarasujemy droge do celu...:roll::shake:
  18. Dziewczyny jak ja mam WAM dziekowac za cala wasza pomoc ????:oops::oops: JESTESCIE WIELKIE !!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: DZIEKUJE w imieniu suni :loveu:!!!!!!!!!!
  19. suka jest ??????:crazyeye: hmmmm..... cos to dziwnie pachnie:roll: ......( tzn nie suka ;)) myslalam ,ze jest drugi pies nie suka .....to prawda ,ze psa do polowan szkoli sie od szczeniaka....a nasz chudzielec juz nie mlodzian sprawdzmy ,czy suka sterylizowana ...jesli nie to jednak trzeba bedzie go chlasnac ...dla jego wlasnego dobra ... tu wszystkie psy sa kastrowane nawet te ktore sa na sluzbie tzn . patrolowe, na lotniskach itp i jakos nikt sie o brak wechu nie boi, Takie psy pracuja lepiej poniewaz nie sa kuszone innymi zapachami. mysle ,ze Anita ma racje ,trzeba mowic, ze kastrat i juz,amatorzy wlasnych hodowli szybko sami sie wyklucza w przedbiegach trzeba zalatwiac to kastracje bezszwowa za 140zl i bedzie po problemie poprosze Funie by go umowila u najblizszego vet by nie musiala daleko jezdzic
  20. fajnie by bylo gdyby byl taki dom ktory by wziol ta piekna parke razem ...ehhhh rozmarzylam sie ....a moze ich razem wrzucic tu :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji[/URL] wiem ,wiem ,ze mnie zaraz zakrzyczycie ,ze zwariowalam ...ale pomarzyc nie wolno:eviltong:
×
×
  • Create New...