[quote name='E-S']Nie da się :D Taki pies to wcielona radość, życie, ze wszystkimi jego nieprzewidywalnymi szaleństwami, lek na wszystkie smutki i depresje, a te tam takie małe zniszczonka, bałaganik, to tam tego się nie liczy.[/QUOTE]
tez mysle ,ze sama radosc :)
tylko ,ze trzeba psa tak baaardzo kochac by to wiedziec