szkoda ,ze wszyscy potrzebuja jakiegos dramatu,a pozniej jak psinka zaczyna pomalu wychodzic na prosta to nikt nawet do niego juz nie zaglada :(
ten staruszek ciagle potrzebuje pomocy !!!!!!!!!!!!!!!
to dobrze...teraz tylo ogloszenia o dobry dom
pisalam do beki i podeslala mi cos takiego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192866-Szanta-DON-ka-z-%C5%82%C3%B3dzkiego-schroniska"]http://www.dogomania.pl/threads/192866-Szanta-DON-ka-z-%C5%82%C3%B3dzkiego-schroniska[/URL]
[quote name='Lu_Gosiak']jak tylko sie dowiem /to mail mojej znajomej/ to od razu podam - wielkie dzieki:):)[/QUOTE]
moze byc i twoj ,to przelejesz tylko pieniadze z konta na konto