IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
IVV replied to majuska's topic in Już w nowym domu
a moze u yumaji ,ona lubi duze psiaki -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
czekamy ,czekamy ;) -
Schroniskowe kudłaczki, przytulanki Muszka i Efi - obydwie już w DS ! :D
IVV replied to E-S's topic in Już w nowym domu
wesolo masz ;) dziewczyny sliczne !!!! powinny sie szybko wyadoptowac -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
Anita ,a moze dla Twojej ....Ramzesika ? on taki niby wyrosniety labek ;) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
IVV replied to majuska's topic in Już w nowym domu
a ile ten hotelik kosztuje ? -
cos nie ma ten biedak szczescia :( rece mi opadly jak zobaczylam Twoj wpis u Bruna .... Anawa napisz moze do martaipieski ,podobno dosyc czesto dostaje telefony od poszukujacych onkow do adopcji...
-
Lilek jest nastepnym Psim Aniolem !!!!!!!!
-
Max już nie mieszka na ulicy :) ma nowy dom w Krakowie :) dziękuję!
IVV replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
napiszcie do Majqa ona zna chlopaka ktory wozi pieski (mialam na Adama namiry ,ale gdzies mi wcielo:oops:) u Uli byloby psiakowi bardzo dobrze ,ale chyba ze wzgledow finansowych i sytuacji podbramkowej w tej chwili domek u yumaji ( ktora jest niesamowita osoba:loveu:) bedzie bardziej rozsadny....:roll: -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzwoncie tam ,poniewaz takie miejsca wolne, jak wiemy ,dlugo nie czekaja .... yumanji ma wielkie serce i jest niesamowita osoba :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']No ...forma Toski jest nawet nadformą bo juz próbuje zwiewac .Udaje ,ze wącha trawe i bada do okoła ogrodzenie .Jest jedno miejsce gdzie z racji problemów technicznych leży głaz ,Tosia własnie zajeta wczoraj była jego odwalaniem i szykowaniem sie na druga strone .Zawołałam ja i przestała .Ale myslę ,ze tyle lat wolności powoduje u niej chec wydostania sie.Po za tymsłodziak i całusnik nie przecietny .[/QUOTE] jest silniejsz i teraz znowu do szczeniat ucieka..... Isadora ja tez Ci serdecznie dziekuje :) -
mala powinna jak najwiecej odpoczywac w ciszy...noc mialyscie okropna ,ale juz bedzie dobrze ,trzymam kciuki!!!! tak ,ile ta wizyta kosztowala ?
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dziekuje Ilonko ,ze trzymasz reke na pulsie ;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
tak tu cicho ....podniose na dobranoc -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
trzeba zabierac to biedne malenstwo i jej dzieci :( noce coraz zimniejsze ehhhh.....:shake: -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie malutka ,moze ktos cie zobaczy i pokocha -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
czekamy na relacje z tego miziania ;) -
[quote name='Ewanka']Jestem ........... ufffff ... kroplówka podana, Meguś śpi smacznie utrudzona tym wszystkim ............. ........ czekamy do jutra, znowu kroplówka , a wieczorem trzy zastrzyki, te same co dzisiaj ..... Najważniejsze, że malutka już jest w domu i smacznie śpi ... [B]jest zakaz podawania picia i jedzenia[/B] ... z tym spotykam się po raz pierwszy . ....uklad trawienny musi odpoczac ,a mala ma z pewnoscia wszystko w kroplowkach i zastrzykach tzn nawodnienie i wzmocnienie trzymam mocno kciuki!!!!!!!
-
jejdo tlustych boczkow straaaasznie daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooo;)
-
Schroniskowe kudłaczki, przytulanki Muszka i Efi - obydwie już w DS ! :D
IVV replied to E-S's topic in Już w nowym domu
no i jak tu sie nie zakochac ????? Ewuniu jakie one sa Ci wdzieczne !!!! gdyby milosc mozna bylo wylmalowac ogonem ,to bys miala piekna zwariowana abstrakcje ;) -
Max już nie mieszka na ulicy :) ma nowy dom w Krakowie :) dziękuję!
IVV replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
dziekuje za zaproszenie Dogo. nie mam jakos pomyslu dla malucha...:roll: a gdzie juz bylo pisane ? moze gdzies tu .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-u-zuziaM....dla-raczej-malych-i-srednich-pieskow[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181648-Hotelik-w-Zamościu[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate-(wolne-miejsce[/URL]) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare[/URL] sama nie wiem ...:roll: -
idz odpocznij Ewuniu...bedzie dobrze ,musi byc dobrze !!!!
-
bedzie dobrze ,musi byc !!!!
-
nie bylo mnie troche ,a tu tyle zmian... swietnie Ewuniu ,ze tak szybko zareagowalas !!!! mala potrzewbuje duzo spokoju i ciepplego miejsca ,jest oslabiona i jej cialo nie utrzymuje cieploty tylko Ty Ewuniu sie nie rozchoruj przez ten stres!!!! trzymam kciuki za Was ...nie masz pewnie kubraczka by ja ubrac jak bedzie wychodzic rano i wieczorem na siusianie...ale moze nie bedzie potrzebny...
-
4 kg suczka i jej 3 miesięczny szczeniak na łańcuchach pod gołym niebem
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
sliczna dziewczynka!!!! -
jesli jest slaba nie ma na co czekac ! to szczeniak i szybko moze zejsc .... wedlina najgorsze co mozna psu dac...