Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='beka']Belu, DOta, obawiam sie że oddanie go do hotelu do kojca nic nie zmieni. On niszvczy w domu, w kojcu nie bedzie sie zachowywal jak u Doty. Jeśli Dota chce o niego zawalczyć , może zamiast hotelu kupic porządna klatke i opłacic dobrego behawiorystę zeby powiedział jak z nim postępować? To tylko pomysł.[/QUOTE] ja tez tak uwazam...oplacmy dobrego behawioryste (przez ktorego Dotka bedzie musiala przejsc razem z Welshem) i kastracje...nie oddaje sie dzieci tylko dlatego ,ze sie z nimi nie rozumiemy i nie zostawia sie calej rodziny z powodu psa :shake: czemu tylko Dota ma walczyc o swoja rodzine ? ona stoi na posterunku i nigdzie sie od niej nie wyprowadzila (sorry Dotka, ze to tutaj pisze:oops:) Jestes wspaniala osoba Dota ,ze chcesz walczyc !!!! BARDZO szanuje Twoja postawe !!!! ten pies kompletnie sie wycofa jak wyladuje znowu na ulicy. Dotka wiesz przeciez ile czasu zabralo tej psinie by Ci zaufac. mysle ,ze kenel tez pomoze . tu wiekszosc psow jest zostawiana w ten sposob w domach trzeba psu jeszcze dac szanse. Ale oczywiscie wszystko zalezy od CIebie Dota:roll: Jakakolwiek decyzje podejmiesz ja Ci pomoge finansowo.
  2. hopsaj bidulko na pierwsza...
  3. E-S masz racje !!!!! jeszcze tam !!!!
  4. Anita Ty sie wykonczysz ,kobieto musisz troche odpoczac !!!!! teraz u Ciebie dopiero 4:20, masz jeszcze godzinke ;)
  5. a nie mozna zawiesc juz drugiej suni na miejsce Efci?
  6. [quote name='mysza 1']Na razie nie myślmy o schronie, czy ktoś zechce dołożyć się do utrzymania suni? Przynajmniej jednorazowo? Gdybym miała wsparcie, mogłabym ją zabrać...[/QUOTE] Mysza czy to dalej aktualna propozycja ? jesli tak to ile wsparcia bedziesz potrzebowac? Ty umiesz psy stawiac na nogi;)
  7. Casi i chudzinek bardzo pieknie sie prezentuja Kasiu u Ciebie :)
  8. czy tu Tosienka zostala uchwycon w bardzo prywatnej sytuacji?
  9. to moze wstaw je tam ,a mamusie na jamniorki
  10. no wlasnie ,martwi mnie ta sunieczka....koniecznie trzeba cos wymyslec....
  11. jest taki fajny ,ze pewnie sam szybko znajdzie ten otworek ;)
  12. dobrze ,ze rodzimka juz bezpieczna...teraz tylko domki. mamusia troche z urody jamnikowata ;) czy maluchy sa juz na watku szczeniakow?
  13. dlatego prosilam dziewczyny by go szybko zabieraly,choc suczka byla w planie...
  14. tak ,tylko nad tym szczesciem na koncu swiata ciezko jest trzymac kontrole....
  15. jak tylko zobaczylam Efci zdjecia ze schronu to wiedzialam ,ze szybko znajdzie dom :) super !!!! to moze ta biedna Przylepke ,ktore juz tyle czeka na jej miejsce do Funi? mlody chyba sobie troche poczeka :(
  16. a on tam biedny chudzinka czeka :(
  17. ....................................?
  18. to fajnie musi wygladac:evil_lol: wyobrazam sobie te sasiadki w oknach:eviltong: ale lepsze to niz igla wbijana suni w brzuch by sciagnac troche moczu z pecherza...
  19. jestem i ja ...jaka suma bedzie musiala byc uzbierana w waszych przewidywaniach ?
×
×
  • Create New...