jak czytam o takich nienachapanych ......to mnie ......bierze:angryy:
najgorsze jest to ,ze taki w koncu znajdzie gdzies suczyne ,ktora zamorduje w takiej pseudohodowli:angryy::angryy::angryy::angryy:
piekna dziewczyna :) szybko powinien ktos sie w niej zakochac
siusiania na trawke szybko sie nauczy przy starszych psach ,szczenieta ucza sie przez obserwacje i robienie tego co reszta stada
ale jak sie decyduje na adopcje psa to nie mozna sie spodziewac ,ze pies nigdy nie bedzie chory....i jak nie stac na leczenie to lepiej nic nie brac ...bo w razie czegos zlego to co? pies na ulice czy do nastepnego domu ?