Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. to teraz tylko sterylka i do jakiegos kochajacego domku niech sie dziewczyna szykuje
  2. a moze powinien wlasnie nazywac sie CYMESIK ;)
  3. martwi mnie ta cisza....
  4. mala bedzie za chwile gubic mleczaki ,wiec przydalyby sie jakies gryzaczki . latwiej ten proces przejdzie nie tylko ona ,ale tez przedmioty u Ewuni;)
  5. oby cos wyszlo z tym domkiem ....sunia juz prawie gotowa do nowego zycia
  6. podniose na dobranoc z prosba o wsparcie staruszka
  7. jak czytam o takich nienachapanych ......to mnie ......bierze:angryy: najgorsze jest to ,ze taki w koncu znajdzie gdzies suczyne ,ktora zamorduje w takiej pseudohodowli:angryy::angryy::angryy::angryy:
  8. pies nie gryzie bez powodu .....
  9. mnie tez......
  10. to dalej nie ma dla niej nigdzie miejsca ? moze do DIF pod W-We ? ona ma teraz same suczki
  11. moze mu jakas wysokoenergetyczna karma jest potrzebna ?
  12. piekna dziewczyna :) szybko powinien ktos sie w niej zakochac siusiania na trawke szybko sie nauczy przy starszych psach ,szczenieta ucza sie przez obserwacje i robienie tego co reszta stada
  13. ?????????:(
  14. to juz dzis !!!!! trzymam kciuki!!!!!
  15. a wizyta dopiero w srode...jeszcze tyle dni :(
  16. Tosiek na pierwsza !!! jutro Ewcia cie wymizia troszeczke :)
  17. lansuj sie piekna !
  18. malenstwo pewnie slodko spi...jutro juz bedzie o wiele lepszy dzien niz dzis
  19. a ciotki znowu sie smieja z takiej chodzacej perfekcji:mad: on tak strasznie sie stara kruszynek:eviltong:
  20. ale jak sie decyduje na adopcje psa to nie mozna sie spodziewac ,ze pies nigdy nie bedzie chory....i jak nie stac na leczenie to lepiej nic nie brac ...bo w razie czegos zlego to co? pies na ulice czy do nastepnego domu ?
×
×
  • Create New...