Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. Anawa gdzie mam przeslac pieniadze ?
  2. szczesciara z niej ,ze na Was trafila !!!!! ma przez to szanse bycia normalnym psem...
  3. podnise chudzine na dobranoc znowu tu nikt nawet nie zaglada ...jak ten chlopak ma znalesc domek :(
  4. chlopak wie z ktorej strony najlepiej jest fotogeniczny i jak sie zaprezentowac ;)
  5. .........................:shake: trzymam MOOOCCCNNOOO kciuki!!!!!!!
  6. to juz pomoc nie potrzebna? wszystko przepadlo...????
  7. widac ,ze juz przeszkolony i z doswiadczeniem w poszukiwaniu suki na zarobek...i gdzies ktos sie w koncu zlapie na bajer...ehhh
  8. Ty Ewciu to do Psiego Nieba zywcem pojdziesz :loveu:
  9. kurcze ...kiedy ci pseudo ludzie w koncu nachapia sie tej forsy....?
  10. SUPER!!! to teraz bedziemy wiedziec jak jej trzeba pomoc
  11. [quote name='dota&koka']nie wiem czy pójdę do nieba,ale wiem że będę spać spokojnie wiedząc,że wyczerpałam wszystkie możliwości,a Welsh nie jest sam w boksie.słyszałyście jaka w tym roku ma być zima?zeszła przy niej to pikuś.zeżarłyby mnie wyrzuty sumienia,że on ze swoimi chorymi stawami nie śpi na miękkim kocyku w ciepłym mieszkanku. więc wszystko jest jasne,decyzje zapadły,mi spadł kamień z serca i szczerze powiem,dostałam takiego "kopa" że chciałabym już teraz coś zacząć działać. klisza do jutrzejszego południa leży w słoiku i czeka.nawet jeśli ja wyczytam wynik,i tak pójdę nim do mojej wetki,to nic nie kosztuje. przy "przeglądzie" Welsha na konopackiej,uważnie będę analizowac każde słowo wetki i jesli coś mi się nie spodoba,walczymy z jajkami w sobotę :) jaki dziś cudowny wieczór,nieprawdaż?:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] ZUCH dziewczyna !!! i trzymaj taka pozytywna energie ;) potrzebujecie pomocy ,wiec ja musicie otrzymac! nie bedzie latwo ,to dlugi proces ,ale zawsze pamietaj jaki efekt chcesz uzyskac dla dobra Welsha trzymam za Was kciuki!!! i czekam na podliczenia "inwestycji"
  12. nie ma tego zlego... czasami trzeba poczekac na ten idealny dom. Sunia po swoich przejsciach tylko do takiego powinna trafic na reszte swojego zycia.
  13. tak Aniu to PSI ANIOL z tej Dotki :)
  14. czy ta kastracja bedzie bezszwowa ? wtedy pies nie musi chodzic w kolnierzu... Dotka tu dla psow pracujacych sa takie plecaki (wypelnia sie je jakims obciazeniem),ktore im sie zaklada na spacery ,by mogly sie troche zmeczyc. Masz racje ,ze czesc problemu wynika z tego ,ze on nie ma stymulacji,a ztego co piszesz to jest bardzo inteligentny pies.
  15. [quote name='Cantadorra']Anawa, im inteligentniejszy pies, tym dluzej walczy dalej o przywodztwo w stadzie. Ale... kazdy pies odpuszcza, jak jest NIEZLOMNA postawa nowego przewodnika. Nie ma bata. Tylko i aż konsekwencja. Dużo zależy od Doty. Poza tym nie ma tu wyjścia. NIe ma kasy. Więc lepiej spożytkować na kastrację, badania, kenel (*najlepiej pozyczyc) i behawioryste. Co wy na to? Dota chce Welsha, więc co Anawa..... Raczej nie ma wyjścia. Zostaje.[/QUOTE] ja jestem ZA :multi: trzeba orientacyjnie policzyc ile psu bedzie potrzeba i zabrac sie do dzialania! Dotka powiedziala ,ze to jest super pies wiec trzeba mu pomoc .Zwlaszcza ,ze ONA tego chce ! SUPER DZIEWCZYNA:loveu: to co sie dzieje z WELSHEM jest jak choroba wiec trzeba ja wyleczyc ,a nie wystawic psa za drzwi
  16. spokojnie nauczy sie ,przeciez to dopiero kilka dni ,a 4 miesiace to jeszcze dzieciak Ewunia wklada tyle serca ,ze sunia po krotkim czasie sporo bedzie umiala
  17. no juz 6, a Ciebie nie ma u suchelca ;)
  18. podniose szalonego dzieciaka na dobranoc
  19. podniose jeszcze na dobranoc i znowu to czekanie........
  20. ...ale musisz przyznac ,ze Tosienka ma wielka gracje i w kazdej sytuacji jest bardzo fotogeniczna ;) nawet z Mr. Qupalem:eviltong::diabloti:
×
×
  • Create New...