tak dzieje sie na calym swiecie ,a nam jest lepiej udawac ,ze nie wiemy i nie chcemy wiedziec....
jak sie z ludzmi rozmawia na ten temat to mowia ,ze to okropne i nie chca sluchac i dalej robia to co robili....ignorancja dla wygody wlasnych mysli .
na stronie PETA.org lub CaringConsumer.com sa cale listy firm wspolpracujacymi z laboratoriami uzywajacych zwierzat do okropnych testow -zwlaszcza tych bezdomnych,przeciez nikt o nie sie nie upomni ...wart sie zapoznac z ta lista i przy nastepnych zakupach nie zasilac ich eksperymentow i nie dodawac cierpienia