Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. to bardzo dobry pomysl agada :)
  2. a ktos u nich byl ? powidlo sie malenkiej tak jak mojej Zulce ;)
  3. Anita podeslala mi taki pomysl- [INDENT]dla Huntera potrzebny dom z człowiekiem, któy go zmęczy... np. Agility podpowiedz dziewczynom...jak szukają domu to moze na jakiś fotach do Agility by ogłaszać zwariowańca..on sie tam nadaje :smile: [/INDENT]
  4. koniecznie trzeba ja sprawdzic czy sunia miala juz sterylke !!!!! to bardzo wazne -takie malenstwa w MODZIE!!!!!!!! porozsylam watek wieczorem ,pedze do pracy ;)
  5. szukalyscie czegos dla niej tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSÓW-(Brodnica-woj.-kuj.-pom.)-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/URL]! jej potrzebny jest domowy tymczas ,moze ja gdzies ktos przetrzyma DS powinien szybko sie znalesc dla takiej Kruszyny posciagajcie dziewczyny z W-wy tam szybko sie malenstwa wyadoptowuja
  6. strasznie malo dziewczyn tutaj ...czy mala ma juz ogloszenia ? 7 miesiecy temu moi rodzice adoptowali klona tej male ;) [URL="http://img189.imageshack.us/i/dsc7212.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3046/dsc7212.jpg[/IMG][/URL]
  7. podniose chlopaka na dziendobry
  8. Megi na pierwsza
  9. jakies wiadomosci ?????????????????????????????????????????
  10. wiadomo cos o decyzji Gminy ?
  11. tak dzieje sie na calym swiecie ,a nam jest lepiej udawac ,ze nie wiemy i nie chcemy wiedziec.... jak sie z ludzmi rozmawia na ten temat to mowia ,ze to okropne i nie chca sluchac i dalej robia to co robili....ignorancja dla wygody wlasnych mysli . na stronie PETA.org lub CaringConsumer.com sa cale listy firm wspolpracujacymi z laboratoriami uzywajacych zwierzat do okropnych testow -zwlaszcza tych bezdomnych,przeciez nikt o nie sie nie upomni ...wart sie zapoznac z ta lista i przy nastepnych zakupach nie zasilac ich eksperymentow i nie dodawac cierpienia
  12. ............................................................ strasznie mi przykro...
  13. tyle bylo o niego krzyku ,a teraz nawet nikt nie zaglada .....................................................:(
  14. nikt tu juz nie zaglada .......:(
  15. sliczna mala sunia prosi o zlotoweczke,zginie w schronie ...:(
  16. tak i w tym wszystkim sie zapomina ,ze sa to czujace istoty ,siedzace pozamykane w klatkach,majace numery zamiast imion ,cierpiace po wszystkich doswiadczeniach...umierajace czesto w bolu ...nikogo wlasciwie nie interesujace ...liczy sie tylko efekt doswiadczen...
  17. trzymam kciuki za sobote !!!!!!
×
×
  • Create New...