IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
pokazuj sie Bruno
-
oby wiecej taki dobrych wiadomosci !
-
[quote name='Ewanka']Mam samca niekastrowanego i niedawno przeżyliśmy cieczkę tymczaski i wierzcie mi, nie chciałabym przeżywać tego raz jeszcze :angryy::angryy::angryy::angryy: .......... najlepiej małą ciachnąć jak będą w pełni rozwinięte wszystkie narządy, a to chyba właśnie ok. 6 mies. bo jeśli się to zrobi za wcześnie, to może być nietrzymanie moczu i inne powikłania.[/QUOTE] tak ,sunie sterylizuje sie dopiero po 6 miesiacu zycia ,ze wzgledu na potrzebe hormonow do rozwoje organow wewnetrznych. jesli robi sie to wczesniej pies bedzie mial bardzo duze powiklania zdrowotne w pozniejszym zyciu :( i wiele niekonczacego sie cierpienia [URL]http://healthypets.mercola.com/sites/healthypets/archive/2010/09/23/hormone-imbalance-caused-by-spaying-or-neutering.aspx[/URL]
-
Super ,ze sie udalo !!!!! a szczescie jeszcze wieksze ,ze sunia bedzie u Ewanki!!!!!
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie przystojniaku -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rudus na pierwsza -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosia na pierwsza po domeczek -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
dziekuje Anita :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie dziewczyno -
pokazuj sie Megi
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
IVV replied to Ewkaa's topic in Organizacje
nie mowie ,ze jest to niemozliwe,ale jesli nie ma mozliwosci sprawdzenia naocznie to po co ryzykowac zycie zwierzaka ? po co takie ryzyko? by szybko pozbyc sie psiaka bo wszystko pieknie brzmi w relacjach slownych ?????? -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
IVV replied to Ewkaa's topic in Organizacje
rozsylajcie ten watek wszedzie ,trzeba ludzi troche otrzasnac z tego zachlysniecia zachodem...z uporem maniaka uswiadamiac ... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
IVV replied to majuska's topic in Już w nowym domu
podobno gumtree przynosi rezultaty i dziennik zachodni -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']A wiecie ,ze nasz mały ogierek jakiś taki przytulasny sie zrobił ostatnio ....Na ławeczce by siedział ,na kolankach podstawia główke do głaskania ,łapkami opiera sie o nogi i prosi o pieszczoty .No zadziwił mnie tym powiem szczerze bo dotychczas człowiek kojarzył mu sie z jedzeniem .A tu proszę ....Jest mniej ruchliwy ,potrafi skupic sie dłuzej na wąchaniu i skubaniu trawy .Poleguje na słońcu tez sporo .Jedzenie wieczorne juz pozostawia w misce .Juz się nasycił ,ale słabo przybiera na wadze .Nie lubia sie z Cassi potrafi skakać do niej z zębami jak do równego sobie psa .Przybiega na zawołanie ,do boksu wraca nawet w miare .Bo na początku nie bylo nawet mowy .[/QUOTE] oszalal ze szczescia na poczatku po schronie,a teraz zaczyna wiecej zauwazac niz tylko ta oszalamiajaca wolnosc... -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassik teraz bedzie juz tylko lepiej ,moze jest juz domek a ty o tym jeszcze nie wiesz... -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
biedna ,pewnie jutro znowu bedzie wymiotowac z nerwow....trzymaj sie mala -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
IVV replied to Ewkaa's topic in Organizacje
wydaje mi sie ,ze najprosciej jest nie wyadoptowywac gdzie nie mozna pojechac i sprawdzic co sie dzieje z psem... pieknych slow zawsze mozna posluchac i obietnic ,ale jesli nie ma pewnosci -namacalnej -co do przyszlosci psa to po co nawet brac takie ewantualnosci pod uwage ? przeciez jestesmy odpowiedzialni za te zwierzeta, ktore wyciagamy ze schronow lub zbieramy z ulic...one same nie moga sie bronic to my gotujemy im los... -
watek o adopcjach zagranicznych [URL]http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzieć-wyadoptowując-poza-granice-Polski[/URL]!!! trzeba uwazac ...tego tupu domy sa nie do spprawdzenia i slad po psie zanika...
-
mi ta plama slonca na dywanie wystarczy ;) tylko czy dziewczyny sie nia podziela ? ;)
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
IVV replied to Ewkaa's topic in Organizacje
kilkunastu psow !!!!!?????? -
szybko bedzie miec dom ,jest piekny!!!!
-
oby tylko mozna pomoc tym psiakom... a co z Brunem ? gdzie on teraz jest ? schron?
-
ale im dobrze u Ciebie Ewuniu !!!! moze mnie przyjmiesz do siebie na tymczas ?;)