Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. napiszcie moze tu [URL]http://www.delcantico.pl/Main/web/page/foka/[/URL] o domek
  2. jezeli duzo wymiotuje to sie szybko odwadnia a to juz jest zagrozeniem zycia psa ,nie wspominajac szczeniaka o tak malych gabarytach.... moze to maselko tez jej nie posluzylo ,jest bardzo ciezko strawne ...a to taki mikrus ....mysle ,ze wizyta u veta jej nie zaszkodzi ,a jedynie moze zapobiec dalszemu meczeniu sie psiny i Twjemu Ewuniu...tylko ,ze mala nie ma pieniedzy... ile taka wizyta kosztuje ?
  3. ekspresowa akcja !!!! gratulacje dziewczyny!!!!!
  4. tak, swiete slowa i w Was z pewnoscia duza pomoc lezy. trzeba uswiadamiac i jakos pomagac dziewczynom na dogo. a moze by zalozyc watek taki od Was gdzie nadzorowalybyscie ( nie wiem czy to fizycznie mozliwe) troche te adopcje ? by osoby zainteresowane mogly sie do Was zglaszac o sprawdzanie potencjalnych miejsc...
  5. nie pisze o Niemczech. Na zchodzie mieszkam juz od ponad 22 lat i od wielu lat wspolpracuje z organizacja PETA wiec dobrze znam zachodnia rzeczywistosc,ktora nie zawsze jest tak rozowa jak wielu mlodym osobom sie wydaje. Chodzi nam wszystkim o to samo- o zwierzeta . Gdyby wszystkie adopcje mogly szczesliwie przechodzic przez odpowiedzialne rece mysle ,ze nie byloby tego watku.
  6. ja rozkruszam tabletke miedzy dwoma lyzeczkami,dodaje odrobine jogurtu i pakuje na podniebienie ...lub dodaje odrobine wody i strzykawka podaje ,trzeba zamkanac psu pyszczek i zaaplikowac w policzek po odciagnieciu i dalej trzymac glowe lekko do gory... a najlepszy sposob na mojego potwora to peanut butter ,pol lyzeczki na palec z tabletka w srodku i na podniiebienie ... bardzo dobrze ,ze pije wode !!!! trawa pewnie usow cos co jej lezy na zoladku... ... tak patrze na te zdjecia i widze ,ze mala jest kontaktowa i reagujaca na otoczenie a to tez bardzo dobra oznaka
  7. dobrze ,ze jestes ,ale nie wszystkie adopcje przechodza przez takie rece jak Twoje ,wiec nie odbieraj tego osobiscie .... ludzie powinni sie nauczyc ,ze przed podjeciem decyzji o wyadoptowaniu psa w nieznane trzeba wczesniej kontaktowac sie z ludzmi takimi jak Ty i sprawdzic wszystko dokladnie przed i po... na kilka szczesliwych przypadkow jest niestety wiele, ktore koncza sie dla zwierzat bardzo przykro... chodzi tylko o OSTROZNOSC
  8. zima idzie...a dni uciekaja...
  9. strasznie sie ciesze !!!! super wiadomosci :) 2 pieski zaczna lepsze zycie !!!!!
  10. straszna tu cisza........
  11. zaczyna chlopak pokazywac w koncu swoj prawdziwy charakter ;) slodziak jeden
  12. na dobranoc ..... a moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate-(wolne-miejsce[/URL]) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187647-Polecam-hotelik-dla-psów-w-potrzebie-w-Teresinie[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare[/URL] :roll:
  13. sorry Iksiku ,ale tu jest strasznie smutno [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-POMOCY!-potrzebne-miejsce-w-hotelu[/URL]
  14. jak tam poszla wyprawa do veta ?
  15. straszna tu cisza u ciebie malutka ......................................................................................:(
  16. lansuj sie Saruniu na dobranoc
  17. dziewczyny malutkie pokazywac sie
  18. [quote name='E-S']Kurna tak jakby na jajcu - na 20 zł stałej deklaracji, wątpliwym miejscu dla niego za minimum 250 zł, kurduplu poważnie pogryzionym i zagrożonym zagryzieniem :([/QUOTE] to nie jest rozowo ...ja strasznie jestem zadeklarowana ,wiec finansowo leze ...ale moze uda mi sie cos wyskrobac w przyszlym miesiacu ...
  19. Iksiku straszny szczesciarz z ciebie :)
  20. czekamy na ten Slawinek
  21. spoko ochlona jutro . Bugciu popis odstawia he,he,he male przestraszone ,mialy dzis duzo stresu...trzeba im kilku dni by rozeznaly sie w sytuacji
×
×
  • Create New...