zostalam przygoniona przez ....;)
moja ulubiona Efcia juz na wolnosci !!!!
Bugciu ma w czym wybierac he,he,he ciagle nowe laseczki matka przyprowadza ;)
Ewuniu Ty przeciez to uwielbiasz ;) byc w takim psim raju...ja tez ,ale moge sobie o tym tylko poczytac...
a Bugciu to najszczesliwszy facet pod sloncem ,matka ciagle mu jakies laski przyprowadza do domku ;)
[quote name='MaDi']Będzie jak stan fizyczny Sary na to pozwoli, chcesz się dorzucić?:evil_lol::razz:[/QUOTE]
ja to z torbami pojde ...a co z akcja sterylizacja ? pisalas do soemy?
[quote name='MaDi']Pani mieszka na sławinku:lol::evil_lol:
Zaproponowałam spotkanie po weekendzie. Czekam na odpowiedź.[/QUOTE]
na Slawinku !!!! to dziewczyna by byla zupelnie pod reka !!! trzymam kciuki!!!!
a moja Balbina z cala pewnoscia byla eskort -uwielbia do obledu facetow,najchetniej prowdzilaby nocne zycie,uwielbia restauracje ,towarzystwo ,zawsze musi byc w centrum zinteresowania i zyj tu z taka panienka lekkich obyczjow ;)
[quote name='Ulka18']Gumtree chyba miala Zorza. Do Dziennika Zachodniego nigdy nie dawalismy ogloszen :-([/QUOTE]
Tereska Borcz pisala,ze efekty sa bardzo dobre