Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. on nie gay tylko jeszcze swojej orientacji nie okreslil ;)
  2. zostalam przygoniona przez ....;) moja ulubiona Efcia juz na wolnosci !!!! Bugciu ma w czym wybierac he,he,he ciagle nowe laseczki matka przyprowadza ;)
  3. Bruno pokazuj sie jaki jestes wystawowy ,wzorcowy piekny okaz !!!!! tylko troche milosci ci brak i wszystkie fobie przejda ;)
  4. Ewuniu Ty przeciez to uwielbiasz ;) byc w takim psim raju...ja tez ,ale moge sobie o tym tylko poczytac... a Bugciu to najszczesliwszy facet pod sloncem ,matka ciagle mu jakies laski przyprowadza do domku ;)
  5. wiesz ja to w polskich ukladach ogloszeniowych zupelnie jestem zielona ,ale oze napisz do Tereski ona zawsze ma jakis fajny i pracujacy pomysl;)
  6. rozbrykana ,jeszcze wolnoscia nie moze sie nacieszyc ;) ,ale widze ze tez bardzo karna jest
  7. u mnie 8h ,ale one wypisuja o 4 nad ranem polskiego czasu ;)
  8. wszystkie dziewczyny male i duze spac ;) jutro zaczyna sie nowy piekny dzien dla wszystkich ,zwlaszcza dla tych najmniejszych :)
  9. wypisac ja ;)
  10. wiem ,ze trzeba byc kims kto robil dotacje do skarbonki moze wejdz na watek i zobacz czy jest ktos znajomy...chyba agada jest ,ale nie pamietam
  11. bidulka miala tyle przezyc
  12. [quote name='MaDi']Będzie jak stan fizyczny Sary na to pozwoli, chcesz się dorzucić?:evil_lol::razz:[/QUOTE] ja to z torbami pojde ...a co z akcja sterylizacja ? pisalas do soemy?
  13. a co ze sterylka ?
  14. sliczny jest [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e162ce67720e19e.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/203/3e162ce67720e19e.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='MaDi']Pani mieszka na sławinku:lol::evil_lol: Zaproponowałam spotkanie po weekendzie. Czekam na odpowiedź.[/QUOTE] na Slawinku !!!! to dziewczyna by byla zupelnie pod reka !!! trzymam kciuki!!!!
  16. a moja Balbina z cala pewnoscia byla eskort -uwielbia do obledu facetow,najchetniej prowdzilaby nocne zycie,uwielbia restauracje ,towarzystwo ,zawsze musi byc w centrum zinteresowania i zyj tu z taka panienka lekkich obyczjow ;)
  17. czekamy ,czekamy na wiadomosci Ewuniu ;)
  18. fajna dziewczynka ,powinna szybko znalesc domek
  19. [quote name='Ulka18']Gumtree chyba miala Zorza. Do Dziennika Zachodniego nigdy nie dawalismy ogloszen :-([/QUOTE] Tereska Borcz pisala,ze efekty sa bardzo dobre
  20. prosze o pw gdzie mam przeslac pieniadze
  21. moze w poprzednich wcieleniach byly mundurowymi lub piekarzami ;)
  22. maly wyglada jak Bugciu E-S ;)
  23. na czym dokladnie stoicie ?
  24. tak ,odpowiedzialny wlasciel bedzie odpowiedzia na wychowanie psa
×
×
  • Create New...