Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a moze u yumaji ,ona lubi duze psiaki
  2. wesolo masz ;) dziewczyny sliczne !!!! powinny sie szybko wyadoptowac
  3. Anita ,a moze dla Twojej ....Ramzesika ? on taki niby wyrosniety labek ;)
  4. a ile ten hotelik kosztuje ?
  5. cos nie ma ten biedak szczescia :( rece mi opadly jak zobaczylam Twoj wpis u Bruna .... Anawa napisz moze do martaipieski ,podobno dosyc czesto dostaje telefony od poszukujacych onkow do adopcji...
  6. Lilek jest nastepnym Psim Aniolem !!!!!!!!
  7. napiszcie do Majqa ona zna chlopaka ktory wozi pieski (mialam na Adama namiry ,ale gdzies mi wcielo:oops:) u Uli byloby psiakowi bardzo dobrze ,ale chyba ze wzgledow finansowych i sytuacji podbramkowej w tej chwili domek u yumaji ( ktora jest niesamowita osoba:loveu:) bedzie bardziej rozsadny....:roll:
  8. dzwoncie tam ,poniewaz takie miejsca wolne, jak wiemy ,dlugo nie czekaja .... yumanji ma wielkie serce i jest niesamowita osoba :)
  9. [quote name='funia']No ...forma Toski jest nawet nadformą bo juz próbuje zwiewac .Udaje ,ze wącha trawe i bada do okoła ogrodzenie .Jest jedno miejsce gdzie z racji problemów technicznych leży głaz ,Tosia własnie zajeta wczoraj była jego odwalaniem i szykowaniem sie na druga strone .Zawołałam ja i przestała .Ale myslę ,ze tyle lat wolności powoduje u niej chec wydostania sie.Po za tymsłodziak i całusnik nie przecietny .[/QUOTE] jest silniejsz i teraz znowu do szczeniat ucieka..... Isadora ja tez Ci serdecznie dziekuje :)
  10. mala powinna jak najwiecej odpoczywac w ciszy...noc mialyscie okropna ,ale juz bedzie dobrze ,trzymam kciuki!!!! tak ,ile ta wizyta kosztowala ?
  11. dziekuje Ilonko ,ze trzymasz reke na pulsie ;)
  12. tak tu cicho ....podniose na dobranoc
  13. trzeba zabierac to biedne malenstwo i jej dzieci :( noce coraz zimniejsze ehhhh.....:shake:
  14. pokazuj sie malutka ,moze ktos cie zobaczy i pokocha
  15. czekamy na relacje z tego miziania ;)
  16. [quote name='Ewanka']Jestem ........... ufffff ... kroplówka podana, Meguś śpi smacznie utrudzona tym wszystkim ............. ........ czekamy do jutra, znowu kroplówka , a wieczorem trzy zastrzyki, te same co dzisiaj ..... Najważniejsze, że malutka już jest w domu i smacznie śpi ... [B]jest zakaz podawania picia i jedzenia[/B] ... z tym spotykam się po raz pierwszy . ....uklad trawienny musi odpoczac ,a mala ma z pewnoscia wszystko w kroplowkach i zastrzykach tzn nawodnienie i wzmocnienie trzymam mocno kciuki!!!!!!!
  17. jejdo tlustych boczkow straaaasznie daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooo;)
  18. no i jak tu sie nie zakochac ????? Ewuniu jakie one sa Ci wdzieczne !!!! gdyby milosc mozna bylo wylmalowac ogonem ,to bys miala piekna zwariowana abstrakcje ;)
  19. dziekuje za zaproszenie Dogo. nie mam jakos pomyslu dla malucha...:roll: a gdzie juz bylo pisane ? moze gdzies tu .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-u-zuziaM....dla-raczej-malych-i-srednich-pieskow[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181648-Hotelik-w-Zamościu[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate-(wolne-miejsce[/URL]) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare[/URL] sama nie wiem ...:roll:
  20. idz odpocznij Ewuniu...bedzie dobrze ,musi byc dobrze !!!!
  21. bedzie dobrze ,musi byc !!!!
  22. nie bylo mnie troche ,a tu tyle zmian... swietnie Ewuniu ,ze tak szybko zareagowalas !!!! mala potrzewbuje duzo spokoju i ciepplego miejsca ,jest oslabiona i jej cialo nie utrzymuje cieploty tylko Ty Ewuniu sie nie rozchoruj przez ten stres!!!! trzymam kciuki za Was ...nie masz pewnie kubraczka by ja ubrac jak bedzie wychodzic rano i wieczorem na siusianie...ale moze nie bedzie potrzebny...
  23. jesli jest slaba nie ma na co czekac ! to szczeniak i szybko moze zejsc .... wedlina najgorsze co mozna psu dac...
×
×
  • Create New...