Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. pod taka opieka to tylko dziewczyna moze kraglosci nabierac ;)
  2. to chyba najlepsza wiadomosc dzis na dogo :)
  3. bjie od niego jakas taka rownowaga i spokoj...to musi byc bardzo madry pies...
  4. oj oby!!!! nalezy sie chlopakowi troche milosci !!!
  5. nie zawstydzaj mnie Ewuniu:oops: chodzilo mi ,ze nie tylko na zdjeciach wychodzi sie z taka rodzinka dobrze...:p
  6. tak ,piekny,mlody i juz tak zawiedziony przez czlowieka ...
  7. piekna sucz!!!!!
  8. to tak jak ja ,tylko ,ze u mnie tylko jeden koczkodanek rozrabia :) ta rodzinka to najlepsza jaka moze byc ! nawet na zdjeciach dobrze sie z nia wychodzi;)
  9. spokojnie ;) malutka ma tylko 4 miesiace wiec droga przed nia daleka do tej przyjemnosci,a wlasciwie jak dobrze pojdzie to wcale nie bedzie musiala miec tego balaganu
  10. wesolo masz z ta psia rodzinka ;)
  11. lansuje sie przed czlowiekiem ,ze slodziak- no to trzeba mu uwierzyc w ten new image ;)
  12. wymiziaj i obfotos prosze ;)
  13. Ewuniu ,a czy masz juz taka karme dla psich dzieci ?
  14. ma,ma znalezienie szybko domku z kochajacym czlowiekiem.;) a moze mu ktos dogo czyta i chlopak chce udowodnic ,ze to co o nim powypisywane nie ma nic wsplnego z jego pieknym charakterkirm ;)
  15. tzn 560 na minusie ?????????:crazyeye: nie wiem czy dobrze policzylam....
  16. moze napiszcie tu [URL]http://www.kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=49,moze[/URL] wezma te bidulki pod swoja opieke
  17. [quote name='Ewanka']Megi czuje się znacznie lepiej :multi: ... merda ogonkiem i zaczęła 'ustawiać' Lenkę , a ta bardzo źle to znosi ... dzisiaj je trochę izoluję, żeby mała doszła do siebbie, ale przewiduję walkę o przywództwo :evil_lol: [SIZE=1]Kasa przydatna jest ... ale pośpiechu nie ma[/SIZE] ;) cioteczki, czy ona mogłaby się nazywać Molly? ... jakoś lepiej na to reaguje ;)[/QUOTE] niech odpoczywa .kroplowa ja trzyma i zastrzyki wzmacniajace ... Molly tez slicznie,ale to Sonia ma decydujacy glos;)
  18. [quote name='ladySwallow']Napisałam Ewance, że jeśli kasa potrzebna jest na już, to założę za weta, a potem zwrócę sobie z bazarków. Jeśli nie są potrzebne na już - to poczekam, aż trochę bazar się rozwinie.[/QUOTE] ok ,dzieki LadySwallow
  19. zabkuje malizna ;) a jak ona sie dzis czuje ? kto placi ten rachunek za weta ?
  20. dziekuje za zaproszenie. przykro mi ,ale nie moge w tej chwili nic pomoc finansowo sunieczce:oops: Irenko masz pelna skrzynke
  21. czy ona jest na Facebook,nk itp? trzeba wyjsc poza dogo,tutaj wszyscy zadeklarowani po uszy...
  22. Dzieki Taks ,ze zajrzalas ;) Rudus pewnie bezdomy byl chwile w swoim zyciu i jakies suche wynalazki sa kompletnie dla niego nie do pojecia ;) a czy ta karme polewalyscie np.yogurtem,lub jakims bezprzyprawowym sosikiem,rosolkiem ,tak tylko dla zapachu i smaku? czasami odrobinka startego zoltego sera -wiadomo zapaszek-sprawia cuda
×
×
  • Create New...