Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. zagladam moim rankiem do slodziaka;)
  2. [quote name='BeaBono']witam, cioteczki, śledzę wątek od jakiegoś czasu, finansowo wspomóc nie mogę niestety, mogę jedynie podzielić się swoimi "przejściami" z dwoma onkami... Dotka, ja bym odpuściła, jeśli chodzi o kenel. Niech Welsh ma swój azyl, będzie tam chętnie zostawał pod Twoją nieobecność. Chcesz mu ten kenel obrzydzić? Nie pakuj się tam Welshowi na siłę (i koniecznie powiedz dzieciom, by nie wchodziły do klatki psa ani nie wkładały rączek), bo osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego i faktycznie pies zacznie bronić swojego zakątka. Przywołuj, dawaj smaczki i wydawaj komendę "na miejsce". Niech się nauczy również "siad+zostań" (jeśli jeszcze nie umie, nie doczytałam...) - przyda się, kiedy będziesz chciała zmienić kocyk w kenelu, albo zabrać coś co zwędził i zaniósł "do siebie". Czytałam, że Welsh się ponoć "zemścił" za kaganiec? Zakładaj mu go w domu na krótko i dawaj smaczki, gdy ma kaganiuszek na pyszczku i nie próbuje się go pozbyć (do tego ćwiczenia najlepszy jest metalowy, nie wiem czy w skórzanym otworzy pysk na tyle, by skonsumować przysmak, zabudowany odpada). Kaganiec jest nieodzowny, ale pies musi się do niego przyzwyczaić (weterynarz, jazda komunikacją miejską, pociągiem ...)[/QUOTE] bardzo madra rada ! spokojnie Dotka ! bedzie dobrze ;)
  3. cichutko u Rudaska ...:( jak on sie czuje ?
  4. strasznie tu cichutko u suni....
  5. to kiedy ta Pani miala sie odezwac ?
  6. nikt nawet o niego nie pyta ,ani nie dzwoni...:( te ogloszenia wcale nie pracuja ? podobno na alegratka sa efekty...
  7. poprosze o wiecej info na pw ,bardzo mnie niepokoi ta tajemniczosc....nie wiem jak mozna pomoc
  8. pokazuj sie rasowcu z pierwszej igly!!!
  9. Tosienka szukaj kochajacego domku. nikt o nia nawet nie dzwoni ...:( a taka kochaniutka
  10. pokazuj sie chlopie jaki jestes super pies
  11. Aniu pieniadze na Welsha wyslane :)
  12. Mollinek na pierwsza !!!!
  13. trzymam kciuki !!!!! oby szybko byla ta dobra wiadomosc chlopak taki fajny ,ze nie sposob go nie pokochac .
  14. powkladaj mu tam jakies swoje podkoszulki itp z silnym Twoim zapachem,dokladnie takie jak te ,ktore wyciaga pod twoja nieobecnosc, gdy strasznie teskni
  15. u Ciebie Kasiu z pewnoscia bidy nie moze miec :) malutka do luksusu nie przyzwyczajona ...spala tylko na golej ziemi ze szczeniakami ....
  16. tu zalecaja karme z kaczka z ryzem lub bazanta z ryzem i siemieniem przy lososiu trzeba troche uwazac,niektore psy dostaja uczulenia ...jednym z objawow jest swiad skory
  17. Szarotko ,Ania juz ma PayPal ;) Aniu jesli do Ciebie przesyla to przypomnij mi prosze swoj email
  18. to moze przy tej kastracji zalatwic za jednym zamachem czyszczenie zebow ????? jak wszystko w oplakanym stanie to infekcje ma z cala pewnoscia . Aniu -PayPAL
  19. nie ,nie na grzyba ,tylko na wszystko co nie powinno byc w ukladzie pokarmowym (np. gardia)i oczywiscie na rozwolnienia moja dziewczyna pieknie na to reaguje i dostaje wilczego apetytu ten niejadek a jaki jest zapach z jego pyska ? czasami to daje dowod ,ze cos jest w przewodzie co nie powinno byc
  20. tak Aniu PayPal ;) jesli sa jakies bakterie w przewodzie ,ktore nie powinny byc ,to tu stosowany jest niezawodny metronidazol -dziala blyskawicznie-trzymam ten lek w domu na wszelkie ewentualnosci i nie ruszam sie bez niego w zadna podroz z moim psem
  21. biedaczek ,jak on strasznie musi cierpiec....
  22. niezle zycie chlopakowi dalo w kosc jak ma taka nerwice...dobrze ,ze jest u Ciebie Dotka i Ty to rozumiesz.
  23. jak z jego psychika? dalej kreci sie za swoim ogonem?
  24. jest teraz juz tak zimno....on jest luzem to ma sie gdzie chowac ,ale ta sunieczka uwiazana pod golym niebem :(
×
×
  • Create New...