Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. kubraczek konieczny nawet juz teraz jak sa w Pl poranne przymrozki moze powinnas ja Ewanko wymierzyc
  2. to ktora psina do kogo jedzie ?
  3. i na spacerek....a jak chlopaczek dzis?
  4. piekna oneczka wciaz czeka na domek
  5. i ja sie dolaczam do tych poranych milosci ;)
  6. jesli ktos ma konto facebook to warto tam malego oglaszac. czytam na roznych watkach ,ze pomoc jest stamtad niesamowita...
  7. [quote name='iwop']Jestem przybita... Jestem związana emocjonalnie z tymi psiakami... Zastanawiam się czy nie zrobić im w kuchni, na wersalce gdzie spały czegos w rodzaju 'barłogu z kocy itp. bo wtedy im bedzie cieplej. Słomu przeciez do domu nie naniesiemy... Bo palić w piecu nie dam rady... no i czym?[/QUOTE] mysle ,ze ten pomysl z barlogiem dla psiakow jest bardzo dobry(tak tymczasowo)...one maja tak keotka siersc ...nie przetrzymaja na dworze w czasie zimy...
  8. dobranoc maluszku
  9. podobno chlopaczek baaaardzo grzeczniutki
  10. czy te male sa juz na szczeniaczkach? jesli nie to poszukam tego linku ... mamusia jednak jakos wyglada na mikropsine ...a moze ta waga byla niedokladna ?;)
  11. jeszcze podniose na dobranoc
  12. pokazujcie sie biedaki :(
  13. wielkie dzieki Matrioszka :loveu::loveu::loveu: jeszcze gdybys mogla podac mi prosze link do szczeniat dla tych bezdomnych babli :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193280-KOLEJNA-suka-z-małymi-(-7kg-sunia-i-jej-cztery-3tyg-maluchy-szukają-DT!?p=15514834#post15514834[/URL]
  14. osierocone zwierzaki prosza o kade wsparcie !!!! tutaj link do mikropieskow dla Kropeczki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/URL]
  15. podniose chudzinke
  16. Ewciu masz pelna skrzynke potrzebny mi jest ktos od pekinow sa dwa staruszki w potrzebie...:(
  17. dziewczyny potrzebny jest mi ktos kto zajmuje sie pekinami czy znacie kogos takiego ? sa dwa struszki w potrzebie :(
  18. straszne ... trzeba ta malenka Kropeczke na micropieski koniecznie mshume zdaje sie prowadzi ten watek
×
×
  • Create New...