IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Iksik na pierwsza -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pokazuj sie bidulku -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
no nareszcie ktos sie poznal na Ramzesiku i jego walorach ;) a moze nowa cioteczka bedzie mogla go odwiedzac ??? -
tutaj tak robia ,tylko przez caly zabieg jest podawana kroplowka moja sucz wlasnie miala tak robione -sterylka ,guzek i czyszczenie zebow -przeszla przez wszystko jak burza czasami veci chca wiesej zarobic i rozne wersje podaja
-
Psie SZKIELETY Dogomanii-PROSZĘ MODaO DODATKOWE POSTY 2,3,4,5 na zdjecia
IVV replied to anita_happy's topic in Akcje
a temu biedakowi juz nikt nie pomoze ... Choć tak zagłodzony, to i tak miał dużo szczęścia,ze nie trafił do kieleckiej mordowni, zwanej schroniskiem[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/193935-Pilnie-DT-SZKIELET-Z-LASU-Kielce!/images/smilies/anger.gif[/IMG]. To dzisiejsze zdjęcie biedaka, który miał pecha i trafił właśnie tam [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6840/1003345h.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odeszła-za-TM-*-*-*-czy-inne-też-odejdą[/URL] -
zawsze polaczony zabieg mniej kosztuje niz 2 osobne...i dla psa zdrowia lepiej niz jak jest dwa razy usypiany ,a zwlaszcza taka chudzinka jak Dosienka a moze przez ten rosnacy guzek ona jest chuda i taka apatyczna ....?:roll:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
na czas wyszedl ze schronu...dziewczyny mowily jeszcze przed jego zabraniem ,ze strasznie schudl od ostatnieej ich wizyty i pewnie nastepnym razem juz go tam nie zastana...mial chlopak szczescie... a co zjego ogloszeniami? moze trzeba cos w nich pozmieniac ? -
przeciez Dotka wie ,ze nie bedzie lekko...ten pies ja kocha i potrzebuje duzo zrozumienie i cierpliwosci...trzeba mu pomoc i go wyleczyc z jego fobii!! trzymam kciuki za Twoja wytrwalosc DOta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
najwazniejsze ,ze jest w dobrych rekach, to pomalu dojdzie do siebie . oby jeszcze kochajacy dom sie znalazl -
Psie SZKIELETY Dogomanii-PROSZĘ MODaO DODATKOWE POSTY 2,3,4,5 na zdjecia
IVV replied to anita_happy's topic in Akcje
i nastepny biedak w wielkiej potrzebie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193935-Pilnie-DT-SZKIELET-Z-LASU-Kielce%21"]http://www.dogomania.pl/threads/193935-Pilnie-DT-SZKIELET-Z-LASU-Kielce%21[/URL] [B]Zakładam ten wątek z wielką prośbą o pomoc psiakowi, znalezionemu na skraju lasu, w stanie skrajnego wycieńczenia[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Natknęliśmy się na niego wczoraj, będąc na spacerze ze swoimi psami - 30 km od Kielc. Szedł skrajem lasu, wygięty w pałąk, z opuszczoną głową, ledwo powłócząc nogami... Obraz nędzy i rozpaczy, makabrycznie wychudzony, dosłownie ŻYWY SZKIELET! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Początkowo ostrożny - nie reagował na wołanie, ale kiedy poczuł jedzenie, podszedł i rzucił się na nie, jakby nie jadł od miesiąca...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/heul.gif[/IMG] Psiak został dziś przyjęty do lecznicy na Koziej w Kielcach. Niestety, może tam zostać tylko do piątku (8.10) - to i tak uprzejmość ze strony lekarki, bo normalnie przetrzymują tylko zwierzaki po zabiegach. W weekend lecznica jest nieczynna. Od piątku, nie mamy gdzie go umieścić [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/heul.gif[/IMG] W Kielcach wszelkie możliwości już dawno się wyczerpały - nie wiem co z nim będzie, jak nic się nie znajdzie do piątku [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/shake.gif[/IMG] Psiak jest młody, ok. 1,5 roku, średniej wielkości. Waży teraz 12 kg. Przyjazny do ludzi, spokojny, pozwala się dotykać, oglądać, brać na ręce. Jego stan prawdopodobnie nie wynika z choroby - nie ma podwyższonej temperatury, osłuchowo wszystko w porządku, trochę tylko pokasływał, ale to pewnie z wyziębienia - w takim stanie spał na gołej, mokrej od rosy ziemi. Prawdopodobnie ma anemię (blade dziąsła). Miał na sobie stado pcheł, zapewne też zarobaczony (jest już odpchlony i odrobaczony). Na szyi ślad po łańcuchu, długie pazury, poduszki na łapkach nie zniszczone - zapewne był wcześniej na uwięzi. W tej chwili jest obserwowany i odkarmiany w lecznicy, dostanie też antybiotyk. [B]Bardzo potrzebny jest dla niego DT![/B] Jeśli znalazłby się dla niego DT, zobowiązuję się zaopatrzyć psiaka w karmę i leki, jeśli będą potrzebne. Czy ktoś może pomóc temu biedakowi (zdjęcia nie oddają do końca jego stanu): [URL="http://img94.imageshack.us/i/tnp1040066.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/633/tnp1040066.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img94.imageshack.us/i/tnp1040066.jpg/"][/URL] -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Funiu uwazaj na siebie!!! a jak tam zdrowko sunieczki? -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
nie wiem dokladnie jak to dziala ,ale czy moze sie ktos tym zainteresowac a ja zaplace ...moze dla Cassi ,Tosi i Kajtka ...mam trzy psy na utrzymaniu i straszna u nich cisza ...:( -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
piekne kluseczki!!!! -
dziekuje za zaproszenie! bardzo mi przykro ,ale nie bede mogla psiakowi pomoc finansowo w tej chwili... moge tylko trzymac mocno kciuki by szybko cos sie znalazlo
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
czy ktos moze pomoc z ogloszeniami dla suni? -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
jakies wiadomosci o chudzielcu? a moze juz nie chudzielcu? -
mmmm,nieciekawie.......a czy dostal cos na uspokojenie przed Twoim wyjsciem Dotka ?
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
IVV replied to majuska's topic in Już w nowym domu
podniose chociaz ....:( -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
hopsaj na pierwsza slodziaku -
malutka na wieczorny spacerek
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassi pokazuj sie ... -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
nie wiem . ja jeszcze w tych polskich miejscach do ogloszen troche ziolona jestem ... -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podniose na dobranoc -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
chlopak na spacerek wieczorny