[quote name='Ewanka']Niedzielne buziaki dla cioteczek od kochanej Dosi :loveu:
Dosia nadal trochę izoluje się od szalonego szczeniorka Molly, ale już nie patrzą na siebie z niesmakiem ;)
Martwi mnie już dość spory guzek Dosi na listwie mlecznej, wspominałam kiedyś o nim Piechci, miałam obserwować .. guzek jednak rośnie i to dość szybko :(
... plan był taki, że usuniemy go w czasie sterylki, ale nie wiem, czy można tak długo czekać, bo do sterylki chyba jeszcze miesiąc, albo dłużej, bo Dosiulka jeszcze chudziutka.
Oj, martwi mnie nasza kochana słodyczka.
musi vet to zobaczyc jak najszybciej i podjac decyzje...