boziu jaka ta psina jest wystraszona!!!
ale teraz u Tanitki bedzie mec jak w raju:) dziewczyna ma bardzo szczesliwa reke !!!! strasznie sie ciesze ,ze wlasnie do niej trafil!!!
moze jakis bazarek dla niej zrobic...?
czy ona jest na Facebook? jessli ktos ma konto to warto ja tam wstawic z tego co widze jest ogromny odzew od ludzi z zewnatrz dogo ktorzy chca pomagac ,moze by byla to dla niej jakas szansa
czy znajdzie sie u Ciebie miejsce dla tych psiakow do uspienia ,wlasciciel wykopal juz dol zapobiegawczo przed mrozami.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191280-Psy-opisane-w-Wyborczej.-2-psy-do-uśpienia/page22[/URL]