[quote name='Jola+Rani+Sari']El - Żuniu, czy Tobie się coś nie pomyliło???
Kastracja w sobotę? Psa po kastracji kierownik zabiera do swojego domu?
Z domu kierownika adoptujący odbiera psa w niedzielę rano?
Gdzie to tak jest??? Przecież nie w panstwowym schronisku, nie w Polsce i nie w Żamościu...
Takich cudów, to nie ma!!![/QUOTE]
i po co ten sarkazm??? to chyba nikomu nie jest tu potrzebne a zwlaszcza psom ktorym chcemy tu pomagac!
Zuniu super robota :)!!!!
Strasznie sie ciesze ,ze schron chce wspolpracowac !!!! bedziemy mogli razem pomoc wiekszej ilosci bidulek !!!!!!