Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a gdzie ta Reda jest ? trzymam kciuki!!!! najwyzszy czas by chlopak troche milosci jednego ludzia zaznal ;)
  2. Soniu ,czy juz odebralas przesylke z PayPal ? to wazne ,poniewaz jak jej nie zaklejmujesz to wysla ja znow do mnie na konto. Musisz ja przelac teraz do siebie do banku.
  3. wielkie modly szamnko;)
  4. Monisiu dzieki ,ze chcesz pomoc !!! Poszukaj prosze cos co Ania prosila i daj mi znac ile Ci za to zamowienie wyslac
  5. to fajnie ,ze chlopakma taki wielki apetyt !!!! zaokragli sie troche i niech smiga do domu !!!
  6. [quote name='Jola+Rani+Sari']El - Żuniu, czy Tobie się coś nie pomyliło??? Kastracja w sobotę? Psa po kastracji kierownik zabiera do swojego domu? Z domu kierownika adoptujący odbiera psa w niedzielę rano? Gdzie to tak jest??? Przecież nie w panstwowym schronisku, nie w Polsce i nie w Żamościu... Takich cudów, to nie ma!!![/QUOTE] i po co ten sarkazm??? to chyba nikomu nie jest tu potrzebne a zwlaszcza psom ktorym chcemy tu pomagac! Zuniu super robota :)!!!! Strasznie sie ciesze ,ze schron chce wspolpracowac !!!! bedziemy mogli razem pomoc wiekszej ilosci bidulek !!!!!!
  7. piekny nietoperek !!!
  8. noooo !!!! on juz nie jest chudy :) pieknie wyglada !!!!
  9. Aniu zadecyduj jaka karme chcesz -wiem ,ze dla szczeniat jest potrzebna i dla duzych psiakow. Ja nie mam mozliwosci zamowienia stad tzn zaplacenia za zamowienie i dlatego potrzebny mi jest ktos kto zrobi zamowienie a ja za nie zaplace przesylajac pieniadze do zamawiajacego-(kilka razy pomogla mi w tym Ellig i Obraczus)
  10. na spacer....
  11. podajcie prosze jaka karma potrzebna ,to moze Ilonka bedzie mogla zamowic ,a ja jej wysle pieniadze przez PayPal??? nie moge placic stad na allegro :(
  12. dobrze ,ze dziewczynki juz lepiej !!!
  13. to dzieki Tobie Anitko!!!!!!!
  14. to bedzie mu trzeba cos w jego opisie zmienic ;)
  15. czekamy na wiadomosci.....
  16. a czym karmi Ania ? chyba lepiej psiakom nie zmieniac karmy...
  17. dziewczyny jak macie znajomych w Lublinie to prosze przekazcie to ostrzezenie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195831-*Uwaga-LUBLIN!-Ktoś-wykłada-trutki-trzy-psy-już-za-TM[/URL]!*
×
×
  • Create New...