projektujcie ,projektujcie !!!! bedziemy miec gdzie bidulki w normalnych warunkach trzymac ;)
Dzieki dziewczyny ,ze jestescie !!!!!!!!!!!!!!!!
Szarotko ,my to chyba we dwie bedziemy musialy sie do Funi na boksy przeniesc ;)
tak !!! mala jest w swietnych rekach!!!
Funiu czy jest mozliwosc ladnych fotek do ogloszen ??? slicznie prosze !!!!!
zajrzyjcie do tych dwuch maluchow prosze ,Sonia nie jest w stanie sama im pomoc :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆPolly-i-Rozi-schron-450zl-to-cena-bicia-ich-serc-które-ma-przestać-bić!POMOCY!!/page4[/URL]
oj trzymam mocno !!!!
dziewczyny zajrzyjcie prosze ,Sonia nie da rady sama tym maluszkom pomoc :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆPolly-i-Rozi-schron-450zl-to-cena-bicia-ich-serc-które-ma-przestać-bić!POMOCY!!/page4[/URL]
bidulki :( trzymam mocno kciuki!!!!!!!
a jak juz sie polepszy wstawcie je koniecznie tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji[/URL]