[quote name='ladySwallow'][B]Będę od czwartku w Zamościu i jestem w stanie porobić trochę fot psom.[/B] Robię na pewno gejszy, bo umówiłam się już z piranhią. Jeśli są jakieś psiaki w Zamościu, czy kociaki również, potrzebujące dobrych fot ogłoszeniowych, to mogę pomóc. Tylko jestem niezmotoryzowana, więc daleko się nie udam, będę potrzebowała transportu. Zdjęć na jedną sesję dla jednego stworzenia w końcowym efekcie wychodzi ok. 100 zwykle ;) Jeśli ktoś chce pomocy - zapraszam do kontaktu ;) Charytatywnie of course.[/QUOTE]
Tolu nie zapomnij prosze o Tayi ,Tosi ,Pestce i Hunterku !!!!!!!!!!!!