Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. no to czekamy do piatku ...
  2. mysle ,ze to dobry pomysl ! a gdzie sie to kupuje ?
  3. trzymam kciuki!!! pierwszy krok juz zrobiony...
  4. czy psiaki byly juz wstawiane na FB? porozsylam watek wyglada ,ze Ania jest takim BDT .jest taki watek gdzie wlasnie tego typu osoby o wielkich sercach duzo sobie pomagaja [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL]
  5. zajrzyjcie prosze, sama dziewczyna walczy ,a psow ciagle jej przybywa :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194399-Niechciani-podopieczni-Ani-bardzo-proszę-o-pomoc-w-adopcjach[/URL].
  6. [quote name='ladySwallow'][B]Będę od czwartku w Zamościu i jestem w stanie porobić trochę fot psom.[/B] Robię na pewno gejszy, bo umówiłam się już z piranhią. Jeśli są jakieś psiaki w Zamościu, czy kociaki również, potrzebujące dobrych fot ogłoszeniowych, to mogę pomóc. Tylko jestem niezmotoryzowana, więc daleko się nie udam, będę potrzebowała transportu. Zdjęć na jedną sesję dla jednego stworzenia w końcowym efekcie wychodzi ok. 100 zwykle ;) Jeśli ktoś chce pomocy - zapraszam do kontaktu ;) Charytatywnie of course.[/QUOTE] Tolu nie zapomnij prosze o Tayi ,Tosi ,Pestce i Hunterku !!!!!!!!!!!!
  7. Soniu 100zl wyslane na dziewczynki wyciagaj je jak najszybciej...boje sie ,ze znikna...
  8. no to dziewczynka juz gotowa by wedrowac do jakiegos kochajacego domku :)
  9. powinni go jednak przeniesc ...
  10. tak trzeba to sprawdzic koniecznie! srom przy ciazy moze podobnie wygladac :(
  11. to kiedy sunie wychodza ????
  12. Soniu ja tylko moge wyslac przez paypal i potrzebna mi Twoj email ,lub jak wolisz wysle do Toli ,ona juz ma konto paypal
  13. Anitko a Ty jeszcze nie spisz ? idz odpocznij troche ...to juz prawie ranek w PL !!!!
  14. nikt do ciebie juz nie zaglada Tosienko :(
  15. i ja tu sama zostalam ....?:(
  16. co z tymi uplawami ?
  17. pieknie dziewczyna rzadzi na tym skalniaczku ;)
  18. ona w typie adopcyjnym ;) szybko cos powinno sie znalesc ,a moze u Andzik kolezanki gdzie zwolnilo sie miejsce po Szili na DT ?
×
×
  • Create New...