[quote name='anita_happy']a o mnie to się nie pamięta...foch!
piechcia...JUTRO ZACZNIEMY z magiraf LOBBOWANIE SUNI.....
dzis musze sie skupic na 4 sukach z Szydłwoca i RAMZESIE - jedzie do DS i potrzeba 500zł na transport!!!
za duzo informacjio ludzi przytłoczy...
magiraf - jutro i weekend lobbujemy ONke!!!!
nie foch ,nie foch ;) przeciez wiem co sie u was dzieje .
dlatego napisalam do Madzi ;)
Piechcia rozeslalam watek do wielu dziewczyn ( do beki i Isadory tez )
Anawa i Madziu dziekuje ze jestescie i Tobie Anitko tez !!! ;)