strasznie smutna ta oneczka ...kurcze nie ma gdzie jej umiescic ...0 adopcji :(
[IMG]http://lh6.ggpht.com/__PzL0RsYOIA/TRn6fUMDEII/AAAAAAAABts/Ti50Bfa7-tU/s512/PC280315.JPG[/IMG]
[quote name='funia']fajne to było ...Zapraszam ,chciałabym poiwedziec Toska jest moja i jej nie oddam ,ale niestety nie moge[/QUOTE]
szkoda :( ona mysli ,ze juz ma swojego kochanego czlowieka...