dziekuje Wam dziewczyny ,ze jestescie ...Sonia ma racje strasznie pusto u Zamojszczakow :(
mysle Selenga ,ze opis z pierwszego postu jest ok i mozesz go uzyc .Dziekuje ,ze sie pojawilas i chcesz nam pomoc!!!!!!
Jo Ty jestes Aniol kochany !!!
no to czekamy Funiu na wyniki i bedziemy decydowac co dalej ...