IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
oby tak bylo Soniu !
-
Sonia zostaje u właściciela/Lusia ma nowy dom.
IVV replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
podniose chociaz -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
pracuje za trzech ;) na wszystkich mozliwych frontach -
mam nadzieje ,ze nie bedzie tam gdzies blisko jakis idiotow z petardami ...
-
Barus na pierwsza
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Zoranku szczesciarz z ciebie ,ze cioteczki tak dbaja ;) -
na ten najlepsze czasami trzeba troche poczekac !
-
oby te zyczenia sie spelnily :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
jak zdrowko chudzinki ? -
Malutka niemłoda sunia - sama , zmarznięta w bramie.
IVV replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
moze jednak komus zginela... -
Pesteczka pokazuj swoja piegowata urode
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
oj by sie ktos zakochal w tej slicznej suni -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
slodzinka na pierwsza....a moze zmienic cos w tytule ???? -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
chudzinka na pierwsza -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
pracowity chlopak ;) -
...............................:(
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
jak sreberko moje ? -
dziewczyny zagladajcie do zamojskiej kaleki prosze ! kazda forma pomocy i kazda zlotowka na wage zlota ! przed nia operacja i dlugie leczenie :([URL]http://www.dogomania.pl/threads/197458-Pomóż-kalekiej-suni-opuścic-schron-Zbieramy-na-diagnostykę-i-operację!/page16[/URL]
-
a co myslicie o Aga38 ? moze ona bedzie mogla zajac sie Szansa po operacji ? Dziewczyna ma wielkie serce. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/135846-STARACHOWICE-bezdomne-porzucone-niechciane-potrzebuj%C4%85ce-pomocy-i-dom%C3%B3w/page65[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197632-Jedno-serce-dom-pe%C5%82en-ps%C3%B3w.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-im-znale%C5%BA%C4%87-domy[/URL] i jeszcze jedna kwestia -sterylka . wlasciwie to chodzi mi o narkoze . Sunia byla usypiana do badan lapki ,teraz bedzie usypiana do operacji , a pozniej w krotkim czasie bedzie miec sterylke ...:shake: to maly piesek ,a ciagle podawanie narkozy w tak krotkich odstepach czasowych to zabojstwo watroby :-( a czy mozna by zrobic sterylke jednoczesnie ? wiem ,ze wykonuja tam zabieg metoda haczykowa i naciecie ma tylko 2-3cm . Co myslicie ?
-
[quote name='majqa']Kochani, odnieście się proszę do tego, co poniżej... Bredzę? Jest w tym sens? Nie jesteśmy w stanie przewidzieć kosztów operacji, z kasą krucho, nazwijmy to po imieniu, wpłaty są jednorazowe, deklaracji stałych brak (jeśli coś przeoczyłam, umknęło mojej uwadze, pamięci, wybaczcie proszę, posiłkuję się 1 postem). [B]Kasa ta będzie konieczna na:[/B] - ewentualności "dobadania" czegoś, a to może wyjść w praniu - operację - pobyt w klinice - transport - pobyt u Kasi Przystał (a tu jeden Pan Bóg wie, jak długo, na cuda nie liczmy, a przynajmniej nie jako główne rozwiązanie się problemu). Konieczne jest działanie dalsze, perspektywiczne i to wdrożone już, a nie kiedy się obudzimy z ręką w nocniku. - Szukajmy kaaasy poprzez: prośby wśród naszych znajomych. - Porozsyłajmy PW po dogo, choćby jedna złotówka jedorazowo pcha nas do celu. - I... no właśnie... Konieczne jest obrobione na tip-top allegro, obrobione dwukierunkowo. Rozwijam temat. Już trzeba myśleć o DS dla suni. Nie można wykluczyć, że taki może się objawić i teraz ale trzeba dać takiemu obrotowi sprawy szansę. Myśleć należy i o BDT, bo w jakimś momencie cienka kasa się skończy, a kiepsko by było nie móc wywiązać się z zobowiązania wobec Kasi Przystał (płatność). W tym kierunku: DS, BDT i wsparcie finansowe należy iść tropem allegro i tak obmyślić tekst. Żeby wszystko miało ręce i nogi trzeba tak ułożyć tekst, by był apelem o każdy z tych elementów. Tu z kolei można pokusić się o allegro cegiełkowe (choć z tym i jego rozliczeniem byłoby troszkę pitolenia się), minus takiego allegro, że po zakupie cegiełki nie zrobi się, o ile pamiętam, edycji, by dodać jakieś info. By tego kłopotu uniknąć należałoby zrobić na max wyróżnione (tu do rozliczenia jest kwota ok. 20-21zł) allegro bez cegiełek. Jeszcze jedna istotna rzecz. W takim allegro, by nie straciło na wiarygodności (głównie w kwestii prośby o pomoc finansową), bo za sunią nie stoi żadna organizacja, winno się podać dane kontaktowe do kogoś, kto zechce udzielać wszelkich informacji o suni zainteresowanym, a jednocześnie kogoś wymienionego w aukcji z imienia i nazwiska (to będzie wyglądało i elegancko i poważnie i właśnie wiarygodnie). Link do aukcji jest wtedy sens propagować na NK, fb, goldenline itd. Wiem, że takową aukcję z klasą zrobiłaby Isadora, Selenga, __Lara, tu kwestia poproszenia wymienionych, przygotować im tekst i foty (oszczędzić im czesanie wątku). [B]Aha, o co mi biegało z edycją aukcji. [/B] Otóż, dalej idę w kierunku jej uwiarygodnienia, czyli... Aukcja trwa, a w trakcie, jak przybywa info osoba wystawiająca dodaje poprzez edycję, czy dodanie informacji u dołu aukcji (plus data) wszelkie newsy, skany opinii wetów (należy o taką opinię poprosić), badań, kalkulacji kosztów, dalszych potrzeb, wypisu = opisu stanu po operacji etc. [B]I na zakończenie[/B], bo już mi wyszedł elaborat :roll:, [B]1 post lub któryś z dalszych[/B]: Tolu, uzupełniaj go proszę o wpisy obserwacyjne Funi, samo info, że sunia jest u Funi, jakieś bieżące zdjęcia.[/QUOTE] Majqa ma racje ! musimy to jakos wszystko zaplanowac bardziej z glowa ! Funduszy mamy niestety bardzo malo :( Ja jedynie moge troche pomoc finansowo ,ale z bezposrednim trzymaniem reki na pulsie ,przez odleglosc, nie jestem w stanie zbyt wiele zrobic :(.
-
Sonia zostaje u właściciela/Lusia ma nowy dom.
IVV replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']to jest link do FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=159880147392225&num_event_invites=0[/URL][/QUOTE] Elu dziekuje za zaproszenie