ja jak sie naucze wstawiac zdjecia ( Majqus juz podsylal matolowi jak sie to robi:oops: ) to tez przedstawie nasze losie ,kozice gorskie ,jelenie ,coyoty,niedziwiedzie...i mojego bialego krolika ktorego dokarmiam :eviltong:
niestety szczenieta yorkow (malych ras) maja dosyc czesto problemy neurologiczne i bez skomplikowanych operacji nie maja szans na przezycie ...(a i te nie daja gwarancji...)
trzymam kciuki za malucha !