witajcie. dorzucam 10 miesiecznie na biedaczke. bardzo prosze zeby mi przypominac na priva jesli jest taka mozliwosc,bo nie jestem w stanie sledzic co miesiac wszystkim watkow, a chcialabym dotrzymac slowa. rozumiem, ze mam przelac na fundacje viva? pozdrawiam