-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajlii']No dobra, deklaruję 10 zł miesięcznie. Nie wiem jak długo, bo jestem bez pracy - ale myślę że do końca wakacji będę regularnie wpłacać. Tylko bardzo proszę - przypominajcie mi na pw, bo mam już sporo zobowiązań i mogę zapomnieć. Proszę nr konta na pw.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo bardzo bardzo dziękujemy, będziemy przypominać. Justynko chyba jeszcze lolalola15 nie wpisałaś do stałych Wszystkim bardzo bardzo dziękujemy Kaa prześle wam numer konta. Będzie DT dla Volwerinka:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasabi81']Jestem na zaproszenie Mysza2! Deklaruje 20zl miesiecznie- narazie do konca roku! Prosze o nr konta na PW i dodatkowo SWIFT banku na przelew zagraniczny!! Calusy dla Volwerinka:loveu:[/QUOTE] Żyć mi się na nowo zachciało , nie wiem jak mam Wam dziękować kochane :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='viola005']Dziekuje Myszy2 za zawiadomienie mnie na PW. Jestem na dogo od niedawna i ciagle sie tu gubie, to jest labirynt nie do opanowania. Moge placic 50zl miesiecznie na tego pieknego psa, ale musicie mnie pilnowac, bo nie nadazam za mnogoscia watkow i postow na dogo. Prosze mnie zawiadomic gdzie wyslac pieniadze dla Wolverina i potem przypominac, licze na Was. Podaje link do profilu na nk, gdzie jestem codziennie: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/10137547[/URL][/QUOTE] Kochane cioteczki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justynko DT dla Volwerinka coraz bliżej Zobowiązujemy się do przypominania aż do bólu Bardzo bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dalej jest w schronie. Jest dla Volwerinka DT ale musimy dozbierać stałych deklaracji bo nie za szybko będzie nadawał się do adopcji. Chyba żeby jakiś dogomaniak się znalazł Bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']ojoj widze,ze dawno zadnej cioteczki nie bylo.......Mysza2 wplace na psiaka 15 zl,tzn deklaruje,ze bede wplacac,musze jakos rozsadniej dysponowac funduszami i wiecej nie moge,wplata bedzie jednak ok 24,wczesniej nie dam rady:(bede zagladac i trzymam kciuki za psiaka!!!![/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy dobrej cioteczce. jeszcze tylko 130 zł stałych deklaracji Hura -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Niestety masz rację. No to musimy dozbierać -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Bo tych biedaków tyle teraz wokól, że ja sama nie wiem, gdzie mam ulokowac te marne grosze. Może lepiej było pomagac jednemu psu, za to konkretnie, a nie rozdrabniać się? Ale już sie stało, nie moge wycofać sie z deklaracji, które zlozyłam, dotąd, az te bidy nie znajda domów.[/QUOTE] Nic dodać nic ująć. Będę wysyłać posty na pw. Zawsze ktoś się jeszcze trafi. Choćby jednorazowo. -
Wygląda o niebo lepiej. Ale jaka niepewność w tych biednych oczętach. Oby trafił się dobry dom.
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Totiku [quote name='Akrum']Najważniejsze, że kilka ostatnich miesięcy spędził z ludźmi, którzy otoczyli go miłością. Śpij spokojnie Aldo [*][/QUOTE] Podpisuję się pod tym[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To stałych brakuje 145 zł. Z tym że mamy jeszcze czasowe 30zł slay przez 6 miesięcy i 50zł wiga do końca roku. Gdyby dozbierało się jeszcze stałych 65 zł to na pół roku volwerinek miałby zagwarantowany tymczas Jeszcze raz bardzo dziękujemy shadow1 dobra duszyczko :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Hura mamy następna stałą deklarację 50 zł Oto odpowiedz od [B]Shadow1[/B] "Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [INDENT] podaj mi prosze namiary na przelew - na dzis zadeklaruję 50 zł a potem co się zobaczy co czas przyniesie. Te 50 to deklaracja stała oczywiście." Hura hura hura Kaa proszę wyślij namiary do przelewu na shadow1 [/INDENT] -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jak tu pusto u Pusi. Nikt nie zagląda. Jak się miewa Pusia? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witaj Volwerinku i proś cioteczki o brakującą kasę -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Cieszę się że totik jedzie. Trzymam kciuki za waszą pracę -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kapselku w sprawie transportu odpisała mi maciaszek, żeby kontaktować się z figu bo on często jeździ na tej trasie. Gdyby nie było go na dogo to z jego siostrą kasiek0502 -
Przepraszam cioteczki za offa, szukamy transportu ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
-
Max wrócił z adopcji , hotel albo życie brakuje 260 zł deklaracji MA DOM
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa. Szukamy transportu ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Mysza2 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Bartusia. Cioteczki przepraszam za offa. Szukamy transportu ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Bardzo przepraszam cioteczki za offa. Szukamy transportu dla niewidomego boxerka ze śląska do warszawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] -
przepraszam za offa , potrzebny transport ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727 [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]
-
Przepraszam za offa ale potrzebny transport ze śląska do warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]