Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='ajlii']No dobra, deklaruję 10 zł miesięcznie. Nie wiem jak długo, bo jestem bez pracy - ale myślę że do końca wakacji będę regularnie wpłacać. Tylko bardzo proszę - przypominajcie mi na pw, bo mam już sporo zobowiązań i mogę zapomnieć. Proszę nr konta na pw.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo bardzo bardzo dziękujemy, będziemy przypominać. Justynko chyba jeszcze lolalola15 nie wpisałaś do stałych Wszystkim bardzo bardzo dziękujemy Kaa prześle wam numer konta. Będzie DT dla Volwerinka:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  2. [quote name='wasabi81']Jestem na zaproszenie Mysza2! Deklaruje 20zl miesiecznie- narazie do konca roku! Prosze o nr konta na PW i dodatkowo SWIFT banku na przelew zagraniczny!! Calusy dla Volwerinka:loveu:[/QUOTE] Żyć mi się na nowo zachciało , nie wiem jak mam Wam dziękować kochane :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  3. [quote name='viola005']Dziekuje Myszy2 za zawiadomienie mnie na PW. Jestem na dogo od niedawna i ciagle sie tu gubie, to jest labirynt nie do opanowania. Moge placic 50zl miesiecznie na tego pieknego psa, ale musicie mnie pilnowac, bo nie nadazam za mnogoscia watkow i postow na dogo. Prosze mnie zawiadomic gdzie wyslac pieniadze dla Wolverina i potem przypominac, licze na Was. Podaje link do profilu na nk, gdzie jestem codziennie: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/10137547[/URL][/QUOTE] Kochane cioteczki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justynko DT dla Volwerinka coraz bliżej Zobowiązujemy się do przypominania aż do bólu Bardzo bardzo bardzo dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dalej jest w schronie. Jest dla Volwerinka DT ale musimy dozbierać stałych deklaracji bo nie za szybko będzie nadawał się do adopcji. Chyba żeby jakiś dogomaniak się znalazł Bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi:
  5. [quote name='Lolalola']ojoj widze,ze dawno zadnej cioteczki nie bylo.......Mysza2 wplace na psiaka 15 zl,tzn deklaruje,ze bede wplacac,musze jakos rozsadniej dysponowac funduszami i wiecej nie moge,wplata bedzie jednak ok 24,wczesniej nie dam rady:(bede zagladac i trzymam kciuki za psiaka!!!![/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy dobrej cioteczce. jeszcze tylko 130 zł stałych deklaracji Hura
  6. Cały czas kibicuję pilocikowi a teraz mocno trzymam kciuki za ten domek
  7. Niestety masz rację. No to musimy dozbierać
  8. [quote name='bela51']Bo tych biedaków tyle teraz wokól, że ja sama nie wiem, gdzie mam ulokowac te marne grosze. Może lepiej było pomagac jednemu psu, za to konkretnie, a nie rozdrabniać się? Ale już sie stało, nie moge wycofać sie z deklaracji, które zlozyłam, dotąd, az te bidy nie znajda domów.[/QUOTE] Nic dodać nic ująć. Będę wysyłać posty na pw. Zawsze ktoś się jeszcze trafi. Choćby jednorazowo.
  9. Wygląda o niebo lepiej. Ale jaka niepewność w tych biednych oczętach. Oby trafił się dobry dom.
  10. Cisza w sprawie domku. Bjutko gratulacje za poniedziałkowy teatr. Dużo zdrowia dla Ciebie i twojego psiunia
  11. Dzień dobry Totiku [quote name='Akrum']Najważniejsze, że kilka ostatnich miesięcy spędził z ludźmi, którzy otoczyli go miłością. Śpij spokojnie Aldo [*][/QUOTE] Podpisuję się pod tym[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  12. To stałych brakuje 145 zł. Z tym że mamy jeszcze czasowe 30zł slay przez 6 miesięcy i 50zł wiga do końca roku. Gdyby dozbierało się jeszcze stałych 65 zł to na pół roku volwerinek miałby zagwarantowany tymczas Jeszcze raz bardzo dziękujemy shadow1 dobra duszyczko :)
  13. Hura mamy następna stałą deklarację 50 zł Oto odpowiedz od [B]Shadow1[/B] "Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [INDENT] podaj mi prosze namiary na przelew - na dzis zadeklaruję 50 zł a potem co się zobaczy co czas przyniesie. Te 50 to deklaracja stała oczywiście." Hura hura hura Kaa proszę wyślij namiary do przelewu na shadow1 [/INDENT]
  14. Jak tu pusto u Pusi. Nikt nie zagląda. Jak się miewa Pusia?
  15. Witaj Volwerinku i proś cioteczki o brakującą kasę
  16. Cieszę się że totik jedzie. Trzymam kciuki za waszą pracę
  17. Kapselku w sprawie transportu odpisała mi maciaszek, żeby kontaktować się z figu bo on często jeździ na tej trasie. Gdyby nie było go na dogo to z jego siostrą kasiek0502
  18. Przepraszam cioteczki za offa, szukamy transportu ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  19. Przepraszam za offa. Szukamy transportu ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  20. Trzymam kciuki za Bartusia. Cioteczki przepraszam za offa. Szukamy transportu ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  21. Bardzo przepraszam cioteczki za offa. Szukamy transportu dla niewidomego boxerka ze śląska do warszawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  22. przepraszam za offa , potrzebny transport ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727 [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]
  23. Trzymam kciuki za dobry domek Przepraszam za offa, potrzebny transport ze śląska do warszawy dla niewidomego boxerka http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727
  24. Przepraszam za offa ale potrzebny transport ze śląska do warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  25. przepraszam za offa. Pilnie szukamy transportu ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727
×
×
  • Create New...