Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Cantadorra']Nie wiem oczywiscie, ale podejrzewam, ze ta sama. Dla Gasparka, to wielkie szczescie, że są wplaty. Super :) Ale ja i tak wolalabym domek........., dobry domek..........[/QUOTE] To dobrze, to znaczy ze są zainteresowani dalej Gasparkiem i mają dobre serduszka, a to najważniejsze.
  2. Idę zająć się domem bo mnie wyeksmitują, ale jutro jeszcze powalczę. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim kochanym cioteczkom :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Dobranoc Totiku po tym spacerku. Kapselku prawie już uzbierane deklaracje na Volwerina:multi::multi::multi: chyba jeszcze tylko 15 zł brakuje. Piszę na tym wątku bo wiele cioteczek stąd do niego zagląda
  4. [quote name='Bjuta']Dziękuję! Chyba jest ciut, ciut lepiej, ale ciii. Nie zapeszam! Dostaliśmy ogromne wsparcie na leczenie od pani, która się zastanawia nad adopcją. Dziś przysłała nam 300 zł! Gaspar staje się majętnym kawalerem! :lol: Dziękujemy bardzo!!!! :loveu:[/QUOTE] Czy to ta sama pani, która wcześniej była zainteresowana?
  5. [quote name='latah']hej, jestem na zaproszenie Mysza2. Mogę dołożyć na psiaka 50 zł miesięcznie (więcej niestety nie da rady), ale jestem strasznie nowa na dogo i nie do końca wiem jak się to wszystko załatwia:) Poproszę o szczegółowe informacje na priv (co, jak, gdzie, kiedy i komu:) i w poniedziałek mogę wysłać pierwszą ratę. Pozdrówka[/QUOTE] Latah kochana cioteczko bardzo Ci dziękujemy. Nic nie trzeba załatwiać. Jak będziemy mieć stałe deklaracje na 380 zł to psiaczek pojedzie do DT. Kaa wyśle Ci na pw nr konta. Dzieki Tobie to już prawie ma DT, bo chyba tylko 15 zł będzie brakowało o ile się nie pogubiłam w obliczeniach a to już będzie łatwo dozbierać :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo Ci dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='jostel5']O,masakra!Biedulek...:( Możliwości wielkich nie mam, niestety,ale jednorazowo "coś" przeleję..Poproszę nr konta na pw.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy Jednorazowe wpłaty też bardzo się liczą bo potrzebne będzie długie leczenie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='miloszz8']przelałem wczoraj rano 25 zł, mam nadzieje że doszło[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy, Kaa sprawdzi :) :)
  8. [quote name='czerda']dzisiaj dostaje same pv z prosbą o stałe deklaracje , ale nie ma wyjścia-więc deklaruję 10 zl[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo bardzo dziękujemy Już coraz bliżej domku dla Volwerinka dobra duszyczko
  9. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Kochana cioteczko , bardzo bardzo dziękujemy, każda złotówka się liczy bo już tak mało brakuje. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='sylwija']przelew zrobiony. Kiedy psiak zostanie zabrany ze schronu? I jak on się czuje w ogóle ?[/QUOTE] Volwerinka zabrać będzie można jak będziemy mieć 380 zł stałych deklaracji (300 DT + 80 karma), bo te czasowe albo jednorazowe trzeba przeznaczyć na leczenie, które będzie długie. Na razie stałych jest 300 zł. Musimy mieć stałe deklaracje bo ze względu na jego stan długo będzie musiał być w DT zanim będzie można mu szukać DS. Kaa obiecała wrzucić filmik żeby pokazać jak się porusza.
  11. Ja też już jestem zaglądając z nadzieją że przybyło trochę kaski a tu nic :(. Teraz muszę popracować ale wieczorem zaczynam szukać nowych dobrych cioteczek
  12. Jestem na zaproszenie Angel. Na razie mogę tylko podnieść i rozesłać wątek
  13. Do góry Volwerinku wpadam dzisiaj tylko na chwilkę bo nie będzie długo przy kompie. Cioteczki zaglądajcie do Volwerinka
  14. [quote name='kaa']Dziewczyny, nie miałam do czynienia z przelewami zagranicznymi, prosze wyjaśnijcie mi co to jest SWIFT ? i gdzie go mam szukać?[/QUOTE] Kaa na stronach internetowych banków na ogół swift jest na pierwszej głównej stronie podawany np bakk PKO BP ma BPKOPLPW . Jak wejdziesz na [url]www.pkobp.pl[/url] to na samym dole jest podany. Inne banki mają w różnych miejscach. Jak nie znajdziesz to można zadzwonić na infolinię.
  15. [quote name='kaa']:crazyeye: :crazyeye:Wiesz Ty chyba czarować umiesz ,:evil_lol: ogromne dzięki Wam wszystkim ,:multi::multi: już wysyłam konto .[/QUOTE] To nie ja tylko jakaś opatrzność czuwa nad tym psiaczkiem że tyle dobrych cioteczek się odezwało. Oby nie zapeszyć. Jeszcze musimy powalczyć, ale jestem dobrej myśli :) :)
  16. Do góry Volwerinku prosić nowe cioteczki o kaskę
  17. dziękujemy Bjutko za informacje. Czyli czekamy na razie na lek i ewentualne jego skutki. A póki co podnosimy psiuńka
  18. [quote name='ulvhedin']Rozpuszczę wieści wśród znajomych. Zobaczymy co da się zrobić:) a tymczasem deklaruję dodatkową wpłatę przez najbliższe 4 m-ce 15zł (od Elizy, przyjaciółki). Czyli w sumie 30 zł stałe ode mnie[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jesteś aniołem. Te wpłaty też są bardzo ważne bo będzie potrzebna cały czas kasa na leki albo na operację. To się jeszcze okaże. Bardzo Ci cioteczko dziękujemy za wsparcie :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  19. Do góry Totiku prosić cioteczki o kasę
  20. [quote name='ulvhedin']Cioteczki, tak bardzo się cieszę!! Co wchodzę na wątek, to kaski przybywa!! Volwerinku, piesiuniu, będzie dobrze:)[/QUOTE] My się też cieszymy i jeszcze raz po stokroć dziękujemy wszystkim dobrym duszyczkom, ale jeszcze musimy się pouwijać żeby dozbierać. :)
  21. Justynko jeszcze ajlii 10 stała więc brakuje tylko 70.
  22. Kaa wyśle numery wszystkim jak siądzie do kompa
×
×
  • Create New...