-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cyt maila od ann1 "Proszę podaj numer konta." :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Kasiu konto Volwerina podałam Bardzo bardzo kochanej cioteczce dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Może ktoś Cię wypatrzy biedaku
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kisiaraf']Pusia dziś ogłoszona na: [COLOR=black][FONT="]nasipupile.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT="]adopcje.org [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT="]przygarnijzwierzaka.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT="]katowice.gumtree.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT="]kupsprzedaj.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT="]pineska.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT="]katowiceslask.pajeczyna.pl[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT="]kupiepsa.pl [/FONT][/COLOR] Resztę może jutro......[/QUOTE] Trzymamy kciuki za domek:) -
[quote name='koteczek555']Możecie podać jakiś numer telefonu? Bo dałam na nk, ale nie ma na tym info żadnego numeru, dałam namiar na wątek tutaj, ale chyba trzeba być zarejestrowanym a wątpię, żeby się niektórzy specjalnie rejestropwali, żeby namiary znaleźć[/QUOTE] tel.: 601-294-064 lub pisemny (gg:3447235).
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ja też zrobiłam przelew na 20 zł, 10 lat do emerytury, Viola cała druga młodość przed Tobą :) :) :) -
na internecie nie wyskakuje żadne schronisko w pułtusku, najbliżej pokazuje się Józefów i Otwock
-
[quote name='Yv1958']Mysza wplacilam wlasnie 50.-zl. Przykro mi, ze nie moge wiecej.[/QUOTE] To wcale nie mało, to bardzo dużo:) Bardzo bardzo cioteczko dziękujemy ale jak poczytasz na w wątku sytuacja się skomplikowała. Nie wiadomo co dalej robić z psiakiem. :( Poczczekajmy na razie. Sama zadecydujesz co z tymi pieniążkami czy przeznaczyć je na jedzenie na liska czy je zwrócić czy przeznaczyć na inną biedę, którą wybierzesz. :( :( Na razie przestałam rozsyłać prośby Serdecznie Cię pozdrawiamy
-
Ale przecież na ulicy nie można go tak zostawić
-
Kasiu, a ty masz możliwości żeby go do schroniska chociaż zawieźć a potem będziemy myśleć? I jakie jest to schronisko?
-
O matko następna bieda. Trzeba by cioteczki z Półtuska uruchomić. nie wiem jakie są warunki w tamtejszym schronisku. może najpierw tam a potem zbierać ba DT.
-
[quote name='carolinascotties']tak sie zastanawiam, ze jedengo psa zabierzecie z tego...&^%$$@-a na jego miejsce pojawi sie inny... :( skoro facet potrzebuje psa do pilnowania...[/QUOTE] Nic dodać nic ująć:( Jakby ktoś miał dojścia do lokalnej prasy, żeby jakiś artykuł wyskrobać na temat zjawiska a podeprzeć zdjęciami jako przykładem. Może by stracił ochotę.
-
[quote name='kaja555']można z Grażyną tel. [B]601-294-064[/B] jeżeli będzie ewakuacja to na pewno ona będzie wiedzieć pierwsza[/QUOTE] Też zapisałam jakby co. Sama nie mogę wziąć żadnego psiaka do domu. Moja sunia po przejściach to straszny agresor do innych psów, a ja jestem 13 godzin w pracy, nie mogłabym pilnować żeby coś się nie stało ale jestem cały czas przy kompie mogę rozsyłać maile dzwonić gdzie się da. Popytam też znajomych czy ktoś by nie wziął. Jakby co proszę o wiadomość na pw. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
-
[quote name='kasiatatry']słuchajcie a moze daloby sie namowic własciciela, zeby chociaz psa puscił z lancucha. Ja nie moge patrzec na łancuchy. U mnie na wsi jest niestety podobnie, a grzmie ile moge :( a pieniedzy jest nieduzo, wiec na cos napewno sie sie przydadza ;-) zeby psa zabrac trzeba by bylo udowodnic, ze ma złe warunki. Moze gdyby go nie dokarmiac ze 2 dni i wtedy zeby Toz przyjechał? zobaczyl puste miski i brak wody itd?[/QUOTE] Można, ale się obawiam że same puste miski mogą nie wystarczyć. Ech to polskie prawo.
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się Tamarko -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Zapraszm na słodkości dla Totika [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185934-s%C5%82odko%C5%9Bci-na-niewidomego-Totika-do-ko%C5%84ca-maja-godz.22"]http://www.dogomania.pl/threads/185934-słodkości-na-niewidomego-Totika-do-końca-maja-godz.22[/URL] tzn. słodkości nie dla Totika, dla niego pieniądze :)[/QUOTE] Ale Totik ma kochane cioteczki. A ja dzisiaj tylko na krótkie sikanko go biorę bo znowu żabami rzuca. Parasolkę nad przystojniakiem potrzymam żeby nikt mnie nie ochrzaniał:lol::lol::lol: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Viola podpisuję się w 300 % pod tym co napisałaś. Ja bym jeszcze proponowała nieśmiało kastrację tych "miłośników zwierząt" przez których mamy tyle tych bezdomnych i krzywdzonych bied. zajrzyjcie tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page4?p=14706565#post14706565[/url] -
Witaj Gasparku. Z tego co piszecie to idealny byłby dom z ogrodem, bo spacery są stresujące. Trzymajmy kciuki za taki dobry domek. O każdą biedę warto walczyć. Każda zdrowa czy chora stara czy młoda chce godnie żyć i godnie móc odejśc ja przyjdzie pora. Zbieram kaskę na następną biedę i dlatego rzadziej tu zaglądam zobaczcie same [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page4?p=14706565#post14706565[/url] Najgorsze że nic chyba nie wyjdzie z całej akcji:(