-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cyt maila od Jerzy Kora "coś się zaradzi po pierwszym" Bardzo Bardzo Bardzo dziękujemy:multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cyt maila od Isiaczekkk "Niestety chociaż bardzo bym chciała aktualnie nie mogę materialnie wspomóc. Jedyne co mogę zrobić to wrzucić ogłoszenie na szczurze forum, może tam znajdzie się jakaś dobra dusza, która wspomoże biedaczyska! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Mocno kciukam, żeby znalazły ciepły domek! "Bardzo dziękujemy. Im więcej ogłoszeń więcej szans na domek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Postaram się jutro przesłać:loveu:[/QUOTE] Jeszcze raz bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Witajcie - mogę wspomóc jednorazowo 20 zł :oops:[/QUOTE] Bardzo bardzo bardzo dziękujemy.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kochanej cioteczce:multi::multi::multi::multi::multi: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cytuję maila od edytalbn "W tej chwili nie dam rady, ale może na początku miesiąca coś wyskrobię " Bardzo dziękujemy za chęć pomocy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Przelałam obiecany "pieniążek" ;) Cieszę się, że oba psiaki już bezpieczne :)[/QUOTE] Bardzo Cioteczce dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra Bytom']witam i dzięki za linka,ja nic nie obiecuje ale może uda mi się po 10 czerwca coś wpłacić,stałej deklaracji zrobić niestety nie mogę ale zaznaczam wątek i będe doglądać i coś tam podeśle w miare możliwości,prosze namiary na pw[/QUOTE] Bardzo Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justynka prześle nr konta :multi::multi::multi::multi::multi: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy cioteczki o pomoc. -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Tamarko -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ja mam kilka wrzucę tu do wyboru [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-PILNIE-POTRZEBNE-WSPARCIE/page30?p=14722084#post14722084[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185772-ON-z-Pu%C5%82tuska-bezpieczny-bardzo-potrzebne-deklaracje-wp%C5%82at/page20?p=14722432#post14722432[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page10?p=14721475#post14721475[/url] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Kapselku,Ty płaczesz???[/QUOTE] No właśnie Kapselku, dlaczego? -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnezia']Ja myślę dziewczyny, że wyręczy Was NOWA PANI TOTIKA :) Toti zostaje na stałe w dt :) [SIZE=1]jedna dobra informacja w obliczu ogólnej powodziowej tragedii...[/SIZE][/QUOTE] To naprawdę super wiadomość. Bardzo Bardzo się cieszę. Dla nowej Pani Na Stałe mogę zrezygnować:):) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
To ja już sie nie dopcham:-(:-(:-( Maruda i Nes mnie wykolegowały. Chciał człowiek z przystojniakiem się poprowadzać to zaraz zazdośnice mnie wykopały;);):lol::lol: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzieki Kasiu za informacje. Dr Fabisz czyli tu u nas? Musimy dać radę. :) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No Totiku i oczywiście na sikanie czy tu czy w stolicy to nikt Cię nie wyprowadzi. Chodź z Ciocią przystojniaku. Cieszę się że totik już na miejscu:) -
Dziewczyny jestem pełna podziwu dla Was, a dla Ciebie Kasiu brak mi słów:loveu::loveu::loveu::loveu: Wielkie brawa dla Was wszystkich. Cudny onek, a te oczęta jakie niepewne. Z napisami super ten obrazek. Będę rozsyłać wątek, bo na razie kaski nie mogę wydusić. Rozwodem grozi:lol::lol::lol: Cieszę się że Trymer w takich dobrych rękach
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cytuję maila od gorki330 "mogę pomódz jednorazowo , mam już jedną deklarację , wyślę 100 zł , proszę o dane do przelewu , a tak nawiasem co to jest spkój [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] pozdrawiam kasia" Bardzo Bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: Kochanej Kasi:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justynko wyślij nr konta -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy i czekamy :) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cytuję maila od gidelskie psy "Prosze o podesłanie nr konta po niedzieli postaram się wysłać..na staruszka Sama mam weterana plus już 2 weteranki... Pozdrawiam i czekam na nr konta" :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: