Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cyt maila od Jerzy Kora "coś się zaradzi po pierwszym" Bardzo Bardzo Bardzo dziękujemy:multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Cyt maila od Isiaczekkk "Niestety chociaż bardzo bym chciała aktualnie nie mogę materialnie wspomóc. Jedyne co mogę zrobić to wrzucić ogłoszenie na szczurze forum, może tam znajdzie się jakaś dobra dusza, która wspomoże biedaczyska! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Mocno kciukam, żeby znalazły ciepły domek! "Bardzo dziękujemy. Im więcej ogłoszeń więcej szans na domek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='haliza']Postaram się jutro przesłać:loveu:[/QUOTE] Jeszcze raz bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='haliza']Witajcie - mogę wspomóc jednorazowo 20 zł :oops:[/QUOTE] Bardzo bardzo bardzo dziękujemy.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kochanej cioteczce:multi::multi::multi::multi::multi:
  5. Cytuję maila od edytalbn "W tej chwili nie dam rady, ale może na początku miesiąca coś wyskrobię " Bardzo dziękujemy za chęć pomocy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='evita.']Przelałam obiecany "pieniążek" ;) Cieszę się, że oba psiaki już bezpieczne :)[/QUOTE] Bardzo Cioteczce dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Śliczny ten nasz chłopak. Zeby tylko te kropelki podziałały:)
  8. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.
  9. [quote name='Aleksandra Bytom']witam i dzięki za linka,ja nic nie obiecuje ale może uda mi się po 10 czerwca coś wpłacić,stałej deklaracji zrobić niestety nie mogę ale zaznaczam wątek i będe doglądać i coś tam podeśle w miare możliwości,prosze namiary na pw[/QUOTE] Bardzo Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justynka prześle nr konta :multi::multi::multi::multi::multi:
  10. Witaj Maksiu słodziaku. Może Klaudiusek coś nam o Tobie dobrego napisze:). Wygrzewaj futerko na słoneczku :)
  11. Ja mam kilka wrzucę tu do wyboru [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-PILNIE-POTRZEBNE-WSPARCIE/page30?p=14722084#post14722084[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185772-ON-z-Pu%C5%82tuska-bezpieczny-bardzo-potrzebne-deklaracje-wp%C5%82at/page20?p=14722432#post14722432[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page10?p=14721475#post14721475[/url]
  12. [quote name='Maruda666']Kapselku,Ty płaczesz???[/QUOTE] No właśnie Kapselku, dlaczego?
  13. Tak tu pusto, nikt do Pilocika nie zagląda. Wskakuj na górę chłopaku szukać domku
  14. [quote name='Agnezia']Ja myślę dziewczyny, że wyręczy Was NOWA PANI TOTIKA :) Toti zostaje na stałe w dt :) [SIZE=1]jedna dobra informacja w obliczu ogólnej powodziowej tragedii...[/SIZE][/QUOTE] To naprawdę super wiadomość. Bardzo Bardzo się cieszę. Dla nowej Pani Na Stałe mogę zrezygnować:):)
  15. Pokaż się dobrym duszom na dobranoc Gasparku:)
  16. To ja już sie nie dopcham:-(:-(:-( Maruda i Nes mnie wykolegowały. Chciał człowiek z przystojniakiem się poprowadzać to zaraz zazdośnice mnie wykopały;);):lol::lol:
  17. Dzieki Kasiu za informacje. Dr Fabisz czyli tu u nas? Musimy dać radę. :)
  18. No Totiku i oczywiście na sikanie czy tu czy w stolicy to nikt Cię nie wyprowadzi. Chodź z Ciocią przystojniaku. Cieszę się że totik już na miejscu:)
  19. Dziewczyny jestem pełna podziwu dla Was, a dla Ciebie Kasiu brak mi słów:loveu::loveu::loveu::loveu: Wielkie brawa dla Was wszystkich. Cudny onek, a te oczęta jakie niepewne. Z napisami super ten obrazek. Będę rozsyłać wątek, bo na razie kaski nie mogę wydusić. Rozwodem grozi:lol::lol::lol: Cieszę się że Trymer w takich dobrych rękach
  20. Cytuję maila od gorki330 "mogę pomódz jednorazowo , mam już jedną deklarację , wyślę 100 zł , proszę o dane do przelewu , a tak nawiasem co to jest spkój [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] pozdrawiam kasia" Bardzo Bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: Kochanej Kasi:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justynko wyślij nr konta
  21. :-(:-(:-(:-(:-( Nie mam żadnego mądrego pomysłu poza dokarmianie tej biedy :-(:-(:-(:-(:-(
  22. Cytuję maila od gidelskie psy "Prosze o podesłanie nr konta po niedzieli postaram się wysłać..na staruszka Sama mam weterana plus już 2 weteranki... Pozdrawiam i czekam na nr konta" :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...