-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Cioteczki pilnie potrzebna gąbka garamycynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
-
Cioteczki pilnie potrzebna gąbka goramacynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
-
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Mysza2 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pilnie potrzebna gąbka garamycynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł) -
Gapciowe cioteczki pilnie potrzebna gąbka garamycynowa (to takie coś nasączone antybiotykiem bardzo drogie, używane na chirurgii , czasem w stomatologi). Popytajcie jeśli ktoś ma znajomych w tej branży, gdyby mieli coś takiego , może być trochę przeterminowana (nowa kosztuje podobno 450 zł)
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam się doczekać na wiadomości. I cieszę się że takie optymistyczne. Kasiu podziękuj Panu Doktorowi, to takie budujące, że są tacy ludzie. Roześlę wici wśród znajomych na temat tej gąbki. Jak długo ma trwać ta kuracja aantybiotykowa? -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ale tu dalej ruch u Totika. Ciotki nie mogą się z nim rozstać jak widzę. Ja idę do Dropsika. Ktoś tam obiesywał , że będzie pod krzakiem na prawo. To czekam. Nie ukrywam że wolałabym wujka niż ciotkę, ale trzeba brać co jest :) :) :) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A masz wiadomości jak się czuje po sterylce? -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kapselku, dla Ciebie wszystko (prócz kasy :() bo tej na razie nie mam:) -
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :multi::multi::multi::multi::multi: Szerokiej drogi Gapciu i powodzenia na nowej drodze życia
-
[quote name='Wunia']Pierwsze słowa Majuski: [B]"Pakujcie Go ...[/B]"[/QUOTE] ? , to twoje życzenie Wuniu czy cytat Majuski?
-
Gapciowe cioteczki, od początku kibicuję Gapciowi i trzymam mocno kciuki.
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek książkowy i czekam na wiadomości o Volwerinku:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url] -
zapraszam na bazarek książkowy http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084
-
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Mysza2 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na bazarek ksiązkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url] -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na ksiązkowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]