Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cioteczki rozesłałam sporo pw, ale tylko z prośbą o zaglądnięcie, nie wiem właściwie co mam napisać w poście, czy wysyłać głównie do osób z waszego województwa, które mogą włączyć się fizycznie, czy będziecie zbierać na DT dla Onka i Jamniczka, proszę podpowiedzcie mi bo takie maile w których się napisze czego potrzeba odnoszą większy skutek, Nie wszyscy chcą się przekopywać przez caly wątek. :)
  2. Ja też zaglądam tylko nie piszę bo nie bardzo mam co:(
  3. Dopiero teraz siadłam do kompa bo mnie obowiązki rodzinne dorwały no i już chwalę. Przystojniak cudny, czysty i najważniejsze że pachnący. Jak Ty Gisic bez tego lubego smrodku wytrzymasz. Reszta towarzystwa też bardzo przystojna. To jest naprawdę cudny przytulaśny psiak. Ja naprawdę mam nadzieję że go wyadoptujemy:):). Gisic doszły pieniązki?
  4. To dobra wiadomość że można liczyć na pomoc tego gospodarza. Musi kurczę być dobrze, no musi
  5. [quote name='zapka']w okolicach ul. Szkolnej/ Legionów Polskich jeśli możecie rozsyłajcie wątek. Może jakiś banerek uda mi się zrobić chociaż nie mam w tym wielkiego doświadczenia. Musimy ściągnąć tu więcej osób.[/QUOTE] To ja go chyba często widywałam właśnie przy Legionów, 3 Maja, Struga, wydaje mi się że wiem z którego bloku wychodził, zabiedzony nie był. Dziewczyny, a rozmawiałyście z właścicielką? Nie jest zainteresowana leczeniem psa? Banerek jutro zrobię.
  6. Odnaleźć to raz, a dwa to złapać:( Trzymajcie się i nie dawajcie za wygraną.
  7. Co tam Sylwuniu u Ciebie i Pikusia. Nic nie piszesz. Są jakieś problemy?
  8. Dobrze że wszyscy wiedzą, że go szukacie. Jest mniejsza szansa, że ktoś mu krzywdę zrobi, a i na nagrodę niejeden się połakomi. Żeby się wam udało, i żeby chciał do was podejść.
  9. pokazuj się Borysku, może dobry ludź Cię zauważy
  10. Mnie już nic nie zdziwi w temacie podejścia ludzi do zwierząt:(:( Ja mam jeszcze z bazarku filmowego (filmy od Kathrby) 62,70 zł (jeszcze nie rozliczam do końca bo jeszcze nie doszły przesyłki, dopiero jak mi potwierdzą). To miało być na połowę 1/2 Tofik, 1/2 Kajtek Mania. Tofik jest na razie zabezpieczony to może dałybyśmy wszystko na Kajtka. Tylko uświadomcie mnie czy regulamin bazarków to dopuszcza żeby zmienić przeznaczenie. Kathrby powiedziała żeby przeznaczyć tam gdzie potrzeba.
  11. To chyba będziemy prosić bardzo Kikou żeby przyjęła Tofika.
  12. Na jakiej ulicy był ten wypadek cioteczki? wydaje mi się że widywałam Łatka, ale moze tylko podobny
  13. Też kocham Onki (i nie tylko oczywiście) , ale im większa bieda , z małą szansą na dom, tym bardziej za serce łapie. a zdjęcie rzeczywiście powala. Nie mogę się doczekać kiedy już na 100 % będzie poza celą. Jasper na wolności (zamiast na prezydenta) - dobre :lol::lol::lol:. Musi być dobrze, tylu dobrych dusz się nad nim pochyliło, to chyba opatrzność nad nim czuwa. Jeszcze jedna noc.
  14. [quote name='Romka'][url]http://www.rottka.pl/pl/home/index/0.html[/url] zgłosiłam Waszego rotka do POmorskiej Fundacji Rotka.Pomogli naszemu Fado z Łowicza.Na watek trafiłam przypadkowo.Ślijcie maile im więcej prósb tym lepiej.Kontakt jest na stronie.[/QUOTE] Wysłałam maila
  15. Wpłynęło 20 zł od Wojtuś, oraz 20 zł od Kaas1. Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenie w 2 poście
  16. [quote name='Agata69']I jeszcze jedno; ciągle popełniamy te same błędy. Obroża bez adresatki, niezabezpieczony kojec, itd. Jestem na siebie wsciekła. Po tylu doswiadczeniach powinnam to przewidzieć, przestrzec. Oliwkag mieli prawo o tym nie pomysleć, bo i skąd miało to im przyjść do głowy.[/QUOTE] To prawda, ale nie obwiniaj się. Każdy na wątku: ja , ty , powinien był coś napisać ta ten temat, przypomnieć. Oby tylko się znalazł a obiecuję sobie, że zawsze będę o tym przypominać.
  17. Sprawdzajcie codziennie ten cmentarz, skoro tak długo tam był i stamtąd nie odchodził to na mój rozum tam będzie chciał wrócić. Albo właściciel leży na cmentarzu albo go tam porzucono. Żeby go tylko coś nie rozjechało (tfu tfu). Tyle wysiłków Was wszystkich. Tak mi strasznie go żal:(:(
  18. A rozmawiał ktoś z tą siostrą właściciela, jest z nią jakiś kontakt?
  19. No to czekamy na sesję zdjęciową:) Gisic , czy doszedł przelew? Justynko podaj namiary na ten hotelik
  20. Też zaglądam i czekam. Oby się okazało że operacja niepotrzebna:thumbs::thumbs:
  21. Zaglądamy do biednej chudzinki:)
  22. Hopaj na pierwszą Borysku
×
×
  • Create New...