Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. ta doba 50 zł to u Młynarskiego czy u tego od Pani Iwony?
  2. O sorki memory, nikt nie odpowiadał więc ja sobie pozwoliłam ale mnie uprzedziłaś :):) Dzięki
  3. Bardzo dziękuję w imieniu założycielki wątku :). Dziewczyny miały dzisiaj jechać z amelką do weta. Na pewno jak wrócą wyślą nr konta na który będzie można wpłacać. Musimy poczekać ta wynik tej wizyty. Dopiero wtedy będziemy wiedzieć jaki jest stan suni, jakie mniej więcej koszty
  4. Nocna zmiana rzeczywiście spisała się na medal
  5. czy doszła moja wpłata (05.08.2010) bo nie ma w rozliczeniach na 1 str?
  6. [quote name='Kapsel']Dowiem się dziewczynki Moje Kochane to zaraz napiszę. Mam doła, że ho, ho :shake:[/QUOTE] [quote name='andegawenka']....też bym miała doła,,,dinozaury wymarły to może kretyni też...:angryy:[/QUOTE] [quote name='Maruda666']Dinozaury wymarły ( a szkoda ;) ), kretyni niestety się mnożą :shake:[/QUOTE] Kapselku Kochany ty doła nie miej bo nie masz powodu. Ja mam łeb stary i siwy i dalej ludziom za bardzo wierzę. A w końcu nic się nie stało na szczęście:) Ninusiu Marudka ci już odpisała że niestety się mnożą, ale musimy z tym żyć i się nie dać :) Idę spać kochane boksiowe cioteczki i życzę wam dobrych snów i samych porządnych ciotek na dogo:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. To będą 2 bazarki dla BIMA. Ja dostałam już maila z fantami od Zuza 35. Czekam jeszcze na foty od Paulinen, i paczki od Lika1777 i Renatalan:)
  8. No jesteś, to dobrze bo się martwiłam:) Ale zanim zmienimy nr to bedziesz odbierać Telefon jakby co (może ktoś się odezwać)
  9. [quote name='Nes2009']Mysia ja jestem cały czas, ale czasu to ja nie mam pisać nic. Jestem nie wyjęta. Weki, weki i jeszcze raz weki. Dla Cię też się dostanie jak dojedziemy z ponczo. Ja pamiętam:P[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::multi: mniam mniam
  10. Starość przykra tak dla zwierząt jak i ludzi:(. A jak Twoja noga Kikou?
  11. [quote name='Maruda666']Jaką on ma słodką mordkę - prawie jak bokserek :loveu: albo moje kociaste. Skoro mniej się drapie, to chyba leczenie jest skuteczne. Żeby futerko odrosło, to niestety trzeba będzie poczekać ( przynajmniej łatwiej mu w te upały).[/QUOTE] Mało że słodką ma, to po oczach nie widać że on tyle wycierpiał, ciotki kaskę zbierają biedaku (bazarek się dobrze sprzedaje:):))
  12. Ulka, cudne te zdjęcia, oba psiątka śliczne, a Tofik taki zadowolony bo nie wie że na jego jajunia się zasadzamy w niedzielę:eviltong: Aliszcze cisza to bo u innych bied siedzimy, które jeszcze nie mają takich luksusów jak sir Tofik:). Dzwoniłam wielokrotnie go Gisic ale nie odbiera telefonu. Martwię się bo na nią podany jest kontakt w ogłoszeniach i zastanawiam się czy nie trzeba by zmienić:shake:
  13. [quote name='Nes2009']Witam. Byłam na bazarku. Kolorowy zawrót głowy. Dziękujęmy wszystkim którzy dali fanty i dziekujemy tym którzy chcą je kupić. Zapraszamy nowych kupujących!!![/QUOTE] Nesusiek jest :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: gdzie ty byłaś Nesusiu jak Cię nie było?
  14. Gisel nie uchylisz nam rąbka tajemnicy?
  15. Uleczko napiszę ci jak się wkleja ale jeszcze w pracy jestem, jak wrócę do domu
  16. [quote name='Zuza35']Mysza, skrzynkę masz zapchaną :)[/QUOTE] już opróżniłam :)
  17. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak się zwał tak się zwał, ważne że w przypadku Jasperka duet był skuteczny :)
  18. [quote name='giselle4']Liseczku....mam nadzieje zes grzeczny .....mialam telefon w sprawie tego psiaka az z niemiec..... wiecej napisze na pv[/QUOTE] ??????? jest nadzieja na domek ?
  19. [quote name='Zuza35']Mam parę rzeczy, które można sprzedać, ale kompletnie nie umiem się tym zająć. Mogę oddać na ten cel na przykład bluetootha kompletnie nieużywanego - nowy taki kosztuje jakieś 250 zł, pendriva reklamowego co prawda, ale o pojemności 4 GB, używany tablet w bardzo dobrym stanie... jeżeli ktoś się zajmie spieniężeniem to proszę.[/QUOTE] Ja będę robić bazarek jak mi cioteczki Lika1771 i Renatalan prześlą fanty, a paulinken zdjęcia (przypominam się bo jeszcze nic nie dostałam). Jak możesz te rzeczy ofiarować to prześlij mi zdjęcia , a ja je wystawię (jak zostaną sprzedane to będziesz musiała je wysłać do kupujących po wpłacie przez nich kaski) Na pw prześlę ci zaraz maila na który możesz wysłać zdjęcia (wpisz na mailu swój nick i dla BIMA bo mam jeszcze 2 inne bazarki i może mi się pochrzanić:)
  20. Mogę tylko zaglądać cioteczki, ale trzymam kciuki za was żeby wam się udało dozbierać :) i za Saszkę:)
  21. :-(:-(:-( to są właśnie te najtrudniejsze decyzje
  22. Wakacje kurcze, więcej tych co się psów pozbywają niestety:shake:
  23. Ja też zaglądam, już niedługo powinny być te wyniki. Trzymam kciuki żeby żadnej cukrzycy nie było (tfu, tfu) :)
×
×
  • Create New...