Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Romina_74']Dziewczyny zajrzyjcie, czy to faktycznie nie Stefanek jak zauważyła diana79?: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75461-Schronisko-w-Katowicach-POMÓŻMY-IM-ZNALEŹĆ-DOMY-!!!-Ruszył-wolontariat!?p=21748144#post21748144[/URL][/QUOTE] Na moje oko to nie on. Ewcia pilzzz zadzwoń do DS czy Stefanek nie zginął
  2. Stefanek ma bardzo puszysty ogon i więcej białego po szyją. Mam nadzieję że to nie on.
  3. [quote name='jotpeg']może Lakusiowi pluszak do przytulania/ciamkania by sie przydał? mieszka w bloku (piętro?) czy w domku? uroczy uśmiech Lakusia na fotelu przy panu :loveu::loveu:[/QUOTE] W bloku i wysoko mieszka, ale winda jest:). Ma zabawki ale wolał ciumciać kołdrę:)
  4. [quote name='Gosiapk']Dobrze, że masz poczucie humoru i chciało Ci się śmiać, a nie płakać. :) A który tel. najbardziej Cię zadziwił? A czy Pan też lubi Lakusia? Czy to Pani wypatrzyła Lakusia w internecie (ogłoszenie)?[/QUOTE] Pani wypatrzyła, Pani też lubi i jak pan był w pracy to pani była guru:):) Ale jak Pan wrócił to same widzicie:):) Może Laki się nie mógł doliczyć domowników i dlatego tak się przykleił:) Podzwonimy jak sytuacja się będzie rozwijać w następnych dniach.
  5. [quote name='AgusiaP']Miałam właśnie taki jeden, że laska mnie rozbawiła na maksa...ale po chwili przeraziłam się, że i tak pewnie jakiś psiak do nie trafi :(:(:([/QUOTE] Dokładnie Agunia, Laki tam nie poszedł, ale pojadą do schroniska, albo szczeniaczka od sąsiadów wezmą, albo z pseudo za 100 zł. Walka z wiatrakami:(
  6. [quote name='paula_t']Aguś, w razie czego zgłaszam gotowość ;)[/QUOTE] Paula, mało masz swoich? :loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='paula_t']Ja naprawdę nie wiem jak Wy to robicie, czarodziejki jakieś ;) Kreciku, trzymam mocno kciuki za aklimatyzację w nowym domku i powodzenia smoczku!:loveu:[/QUOTE] Paula, jakie tam czarodziejki, młodziutki mały psiaczek. Gdyby miał 5 ,6 lat albo więcej to nie byłoby tak różowo, albo ważył 40 kg. A ile durnych telefonów o których nawet Agunia nie pisała to szkoda gadać
  8. [quote name='Neelith']O tak, ale nie mam sumienia pytać, po tym jak pięknie i niedawno zorganizowała poprzedni bazar :oops: :) (Ogromnie dziekujemy!) Nie chcę też w jakikolwiek sposób jej namawiać - może zaczekajmy aż zajrzy na wątek i się wypowie :)[/QUOTE] Zajrzała i nie odmówi, tylko mam jeden w rozliczeniu, drugi czynny trzeci z Agusią przygotowujemy, czwarty czeka w kolejce do obfocenia, więc gdybyś piaty obfociła i wysłała mi opisy i zdjęcia to dam radę:)
  9. [quote name='Neelith']Jaki piękny ten Lakuś, ma mnóstwo wdzięku! Czy Państwo zostawili mu to imię? :) Wygląda na to, że wspaniale trafił. Dobrze, że tak szybko potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji i zjednać sobie ludzi. Nie powinien sprawiać żadnych problemów, toż to ideał![/QUOTE] Imię zostawili:):) i niech za tym imieniem idzie to co ono znaczy:) Jak już Lakusia ktoś będzie reklamował to tylko iść się obwiesić na suchym drzewie :)
  10. I na kolankach [IMG]http://i42.tinypic.com/i26dyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/wuqw00.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2up8woi.jpg[/IMG]
  11. Elunia już wstawia:) Lakusiowi ani razu się nie przydarzyło siknięcie w domu :multi: Jest bardzo grzeczny, upodobał sobie najbardziej pana i chodzi za nim wszędzie jak cień. Oby tak dalej, bo domek wydaje nam się naprawdę super, ale ja to już boję się cieszyć:). Na spacerach jak to Lakuś, trzeba uważać żeby go nie nadepnąć. Poogryzał kołdrę , bo on coś musi cyckać (u Marzenki cyckał kocyk, który miał na posłaniu) Państwo zachwyceni i niech tak zostanie (błagam). Oboje są bardzo ciepłymi ludźmi:) Oczywiście z panem na fotelu [IMG]http://i43.tinypic.com/zim2xg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2u5subk.jpg[/IMG] i koło nóg pana [IMG]http://i43.tinypic.com/eumxix.jpg[/IMG] jak cień [IMG]http://i39.tinypic.com/20fazd0.jpg[/IMG]
  12. [quote name='MagdaB']Ja mam też nadzieję, że jego serducho się nie podda.[/QUOTE] Nawet tak nie myśl Magduś
  13. [quote name='Zofija']Przekazałam Myszy2 i AgusiP. ciuszki na bazarek dla Smoka:) dziękuję Dziewczyny za pomoc![/QUOTE] Meldujemy, że "zrzut" odebrany:)
  14. Jak już do Lakusia ktoś będzie miał jakieś "ale" to tylko się powiesić :shake: Bo jak tu wyadoptować psy z rzeczywistymi problemami.
  15. [quote name='Gosiapk']Ja chyba przestanę wchodzić na ten wątek, bo od niego oczy mi czerwienieją i łzawią. ;)[/QUOTE] Byle z radości Gosiu:) Ja to już boję się cieszyć, nie wiem kiedy można być spokojnym, tyle tych zwrotów z adopcji (tfu tfu nie na psa urok)
  16. Jakie zgodne towarzystwo:) [url]http://imageshack.us/a/img138/338/ytyu.jpg[/url]
  17. Agunia ja też się boję, ale musi być dobrze:) Ujęło nas w nich że martwią się o psa, o Gosię o nas. Rzadko się zdarza żeby ktoś sam do nas dzwonił żeby nas uspokoić. Zawsze to my się narzucamy. Powiedziałyśmy wszystko jak na spowiedzi o sikaniu. Ja mam nadzieję że jutro zobaczymy Lakusia szczęśliwego:)
  18. W przyszłym tygodniu pora na czyszczenie gruczołów (jak te czas szybko leci) :) Pamiętam, że mam zważyć przystojniaka:)
  19. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny :loveu::loveu: Pan kot jest zapisany na szycie w następną środę. Dziura się nie powiększyła, to co trzymało tydzień temu trzyma nadal. Dr Dziak mu znowu jakieś badziewia z dziury wyciągnął. Trzeba mieć nadzieję że to się zrośnie, bo co nam innego pozostaje:)
  20. [quote name='madziakato'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=397439480390951&set=gm.836948012998131&type=1&theater[/URL] Zagadka- GDZIE JEST ROBIN:-)???[/QUOTE] No jak to gdzie:):) drugi od prawej, takie oczy są tylko jedne:):)
  21. Wtrącę swoje 3 grosze z racji tego, że byłyśmy z AgusiąP na wizycie PA. Zgadzam się w 100 % z Kioshi, napisała chyba wszystko co i mnie się nasuwało:).
  22. [quote name='Neelith']Co za wieści! :) To chyba pierwszy telefon w sprawie kochanego Lakusia? Oczywiście trzymam kciuki![/QUOTE] Nie pierwszy, ale o niektórych to nawet pisać szkoda i się denerwować. Trzymajcie kciuki:)
×
×
  • Create New...