Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Już doleciało Gabuniu :) Bardzo bardzo bardzo pięknie dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Ja też:) Takie wyluzowane, wypasione i bezpieczne:)
  3. Ale trafiły te wasze sierściuchy , weszłam sobie popatrzyć na szczęśliwe mordy jeszcze raz:) Neelith, jakiej firmy masz ten pas? Bo się zastanawiam nad kupnem.
  4. Ale cudne wiadomości :klacz: Powodzenia Roki, powodzenia Kasiu:)
  5. Zapraszamy z Agusią po orzechy włoskie z Agusinego drzewa http://www.dogomania...2014-godz-2200/
  6. Zapraszamy z Agusią po orzechy włoskie z Agusinego drzewa http://www.dogomania.com/forum/topic/143215-orzechy-w%C5%82oskie-od-agusi-do-12102014-godz-2200/
  7. Przedreptałam do Hubcia za Adą-Vebby. Aduś jesteś wielka :loveu: :loveu: :loveu: Trzymam kciuki za wizytę u weta i badania, żeby nic niedobrego nie wyskoczyło
  8. Tak mi przykro Danusiu:(
  9. Dzięki , już doleciał. Z wątrobą raczej cudów się już nie zdziała. Jest na wątrobowej karmie. Dobrze byłoby podawać dalej hapatiale , tylko skąd na to wszystko kasę brać:(
  10. Gratulacje Pauluś :klacz: :klacz: Biedny TZ :megagrin:
  11. Sprawdziła tylko katowickie. Zrobiłam jej wykład co jeszcze można zrobić.
  12. Ale wiadomości :klacz: :klacz: Bardzo się cieszę i życzę Orzeszkowi wszystkiego co najlepsze:)
  13. Bardzo pięknie dziękujemy :calus: :loveu: :loveu:
  14. A mnie 2 godziny temu adrenalina poszła w górę, bo miałam telefon od pani z Katowic, której zginęła sunia podobna do Sary. Ale okazało się że zginęła 21 września więc to na pewno nie nasza Sara :(
  15. Jak to nie mają :) Wprawdzie nieznane ale mają :):)
  16. Kopiuję z FB "Kto jest najpiękniejszą sunią?no kto? Hera!!!"
  17. Zgadza się Pauluś, jeszcze tylko dwie książki zostały:)
  18. Ja też piszę o wizycie, ale ludzie i tak nie czytają co piszemy i temat wizyty ich zaskakuje w rozmowie. Nie martw się Maciuś, Charlie się doczeka:)
  19. Cudne to Szogunisko:)
  20. Już doleciało:) Bardzo pięknie dziękujemy Elu :loveu: :loveu:
  21. Po co Pan Bozia starość wymyślił to ja nie wiem :lookarou:
  22. Czy jest jakaś nadzieja, że ktoś potwierdzi na bazarku, że pieniążki do Krzysia doszły?
  23. Maciuś, nie ma reguły, ani recepty na tekst w ogłoszeniu. W końcu się doczeka. To nie chodzi i 100 telefonów tylko TEN jeden właściwy.
×
×
  • Create New...