Przynosimy takie wiadomości jakich się na pewno spodziewacie,
Murzynek zostaje u Pani Uli i jej rodziny, nie oddadzą choćbyśmy chciały. :laola:
Lepszego zakończenia tego wątku po prostu nie mogło być.
Jest obok swojego terenu, z Panią Ulą swoją wierną karmicielką,
Zupełnie nie wykazuje chęci do zmiany miejsca, kiedy coś go przestraszy ucieka do domu na swoje posłanie.
Tam ma swój bezpieczny azyl.
Nie chciał pozować skubany, jak podjechałyśmy z Agusią to wyleciał z Azą ale jak nas poznał to myknął do domu
i tylko wyglądał czy jeszcze jesteśmy.
Dopiero z Panią Ulą wyszedł :)
filmiki
http://pl.tinypic.com/r/2wez8ck/8
http://pl.tinypic.com/r/1fzl6u/8
http://pl.tinypic.com/r/2vnq5hj/8