Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Kopiuję wiadomości z domku z FB "Hera ma się dobrze cicha woda brzegi rwie hehe energia ją rozpiera a koty niech drżą kiedy idzie moja niunia, jeszcze popuszcza czasem trochę czasem dużo po prostu trzeba częściej z nią wychodzić Uwielbia być na kolanach i się tulić"
  2. Super Gosiu, kciuki zaciśnięte. Ale taki jakiś zastój. O naszą Sarunie, która też jest u Uli ani jednego telefonu.
  3. Musisz rozłożyć siły 50/50 bo żyć i pomagać trzeba mieć z czego :):) Buziaki dla TZ-ta :):)
  4. Zaglądajcie do naszych kocurów, które wyłapujemy z tego samego miejsca http://www.dogomania.com/forum/topic/143405-cztery-kociaki/#entry15852854
  5. Melduję się ze zdjęciami:) Koteczkę nazwałyśmy Tosia. Kocurka nazwałyśmy Budrys:) Towarzystwo już bezpieczne w BDT w Czeladzi. Kotka-mamuśka i jeszcze jeden maluch, którego tam wcześniej widziałyśmy, dzisiaj się nie pokazały niestety. A najpilniejsze złapanie mamuśki, zanim znowu ich nie przybędzie.
  6. Staraj się Pauluś bo przyda się nam na dogo Twoja wiedza:):) A pustki bo bardzo wiele osób ma problemy z nowym dogo
  7. Ale mamy pożyczoną klatkę łapkę i będziemy próbować dalej.
  8. Ja mimo wszystko też wierzę, że ktoś się zakocha:)
  9. No niestety Gabuniu, zero telefonów.
  10. Ale nikt o Sarunię nie dzwoni :shake:
  11. Wielkie dzięki Basiu :loveu: :loveu: :loveu: Wstaw jeszcze kochana linka do tego albumu na FB
  12. Agusia, znowu pisałyśmy razem:)
  13. Witaj Gabuniu:) Jeden maluszek złapany na kontenerek i już w DS. Drugi maluszek się dzisiaj nie pokazał. To kotka, przypuszczamy, że mama maluszków, nie udało nam się dzisiaj jej złapać. Jest bardzo czujna i płochliwa, Musimy ją złapać i wysterylizować A tu kociczka z kocurem, który też tam urzęduje kocurek
  14. Super wiadomości Aniu :) Żabcia to się na oparciu zmieściła, ale dla Ciebie to już miejsca nie ma :evil_lol:
  15. No i tak trzymaj Gućku :klacz: :klacz:
  16. To dwa z nich (te większe) Po lewej młodziutki i mniejszy (nie wiemy jakiej płci) , po prawej starszy i na pewno kocurek. Zdjęć dwóch malizn nie udało się na razie zrobić i nie wiemy jakiej są płci. Trzymajcie jutro kciuki bo wybieramy się na łapankę Wydatki: 42,40 - karma 27.10.2014 http://i58.tinypic.com/igdqpy.jpg 54 zł wizyta u weta 28.10. 2014 advocate, antybiotyk, http://i61.tinypic.com/14wzkv6.jpg 23,18 - żwirek i karma dla maluchów 17.11.2014 http://i61.tinypic.com/29en7t2.jpg 120 zł - kastracja Tadzia i Budrysa, czyszczenie zębów, antybiotyki http://i62.tinypic.com/dr723s.jpg 150 zł - leczenie malucha zwanego Tyfus, badanie krwi http://oi59.tinypic.com/pc3ea.jpg 90 zł -antybiotyk dla Tyfusa i test na białaczkę 26.01.2015 http://oi61.tinypic.com/b3n3ub.jpg 85 zł - test FIV, odrobaczenie, odpchlenie Budrsysa 16.02.2015 http://oi59.tinypic.com/2j1pxcg.jpg 126,10 - karma Josera z łososiem 10 kg (krakwet) 23.07.2015 http://www.krakvet.pl/paragon.php?oID=2550249&code=3607&key=11304016 Razem wydatki: 690,68 wpłaty: 30 zł - Ada-Vebby 13.11.2014 315,37 zł od Majkiego, który został w DT zmienił na DS http://www.dogomania.com/forum/topic/131588-majki-%C5%9Bliczny-ale-chory-czarny-kocurek-zostaje-w-dt-na-sta%C5%82e/ 28.11.2014 234,05 zł AgusiaP i Mysza2 Bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/143824-koniec-rozliczamy-misz-masz-dla-kociak%C3%B3w-biedak%C3%B3w-do-27112014-godz-2200/12.01.2015 98,05 zł Gabi79 bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/334050-rozliczamp%C5%82aszcz-m%C4%99ski-kurtki-damskie-bluzeczka-i-torebki-na-karm%C4%99-dla-tadzia-do-1512-godz-2000/17.12.2015 Razem wpłaty: 677,47 Saldo na dzień 17.12.2015: minus 13,21
  17. Walcz Guciu, nie daj się chróbsku
  18. Dokładnie :diabloti:, Przynajmniej zeznania świadków sobie życzymy :megagrin: Charlie do domku!!!!
  19. Basiu kochana, spokojnie, to w końcu tylko formalności:) Najważniejsze, że Krzyś bezpieczny, a biurokracja może poczekać:):)
  20. Magduś no coś Ty, jakie dziękowanie. Suczydło też nam zapadło w serducho tak jak i Tobie:)
  21. Dzięki Basiu:) Ja też nie jestem na FB, przeglądałam stronę fundacji ale Krzysia nie znalazłam. A czy tam będzie jakieś rozliczenie, żeby można było sprawdzić czy pieniążki trafiły właśnie do Krzysia?
  22. Może chociaż doproszę się o link z FB żeby sprawdzić czy moja wpłata wpłynęła :look3:
  23. Ale super wiadomości :klacz: :klacz: Będzie dobrze:)
  24. Na konto Kory-Hery wpłyneło 775 zł z bazarku autorstwa AgusiP i mojego http://www.dogomania.com/forum/topic/142465-koniec-rozliczamy-supermarket-spory-dla-sary-i-kory-do-22092014-godz-2200/?p=15747568 Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom: Mela Jakimiuk, Amelia64, Lenka Toruń, Kasia, Anetka i inni oraz wszystkim kupującym i odwiedzającym :loveu: :loveu: :Rose: :Rose: :Rose:
×
×
  • Create New...