Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Melduję że na konto Saruni wpłynęło 340 zł z bazarku z kryminałami od Panny Marple Bardzo bardzo dziękujemy Aniu Tobie i wszystkim kupującym i odwiedzającym :loveu: :loveu: :Rose: :Rose: :Rose:
  2. Meldujemy się po powrocie z weekendu. Biszkopcik pozdrawia wszystkich, którzy mu pomogli i o nim pamiętają:) Oczywiście pod nogami pani:) No i pychol już obrasta po goleniu
  3. Jak się dziecku znudzi to zawsze można wyrzucić:( Na pewno to nie ta bajka, którą nam chodzi, czyli o dom, w którym pies nie jest "do czegoś: tylko się go po prostu kocha i jest członkiem rodziny.
  4. Wiele osób ma problem, dobrze że już jesteś :) Niestety telefony milczą:(
  5. Halszko :calus: :loveu: :loveu: Kciuki bardzo mocno trzymamy :thumbs:
  6. Pod warunkiem że to będzie dobrze wychowane dziecko:)
  7. Zapłaciłam 300 za kolejny miesiąc hoteliku. Żadnego telefonu o Sarcię:(
  8. Moja Saba też i mamy spokój. Klementynko i jak wyniki?
  9. Jeśli ktoś miał taki problem i go rozwiązał to bardzo proszę o pomoc. Kliknęłam niechcący "wyłącz komunikator" i teraz nie mogę go z powrotem włączyć. W tym okienku dalej pisze "wyłącz komunikator" i klikanie w niego nic nie zmienia. Nie mogę ani otworzyć wiadomości ani pisać :( Nie wie ktoś co można zrobić?
  10. Zapisuję się i pomogę bazarkiem
  11. Dawno się nie meldowaliśmy, a trochę się działo ostatnio u Biszkopcika. Opuchł bardzo na pyszczku i okazało się, że od zęba. Ząb usunięty, trzeba też było naciąć od zewnątrz, żeby ropa zeszła. Teraz już wszystko dobrze tylko co nieco wygolony na pyszczku, ale już pomalutku porasta. Nie mogłam znaleźć wątku przez te zmiany. Po weekendzie zameldujemy się z fotkami wygolonego przystojniaka:)
  12. Witaj Dorciu u Koruni:) Klementynko to może spróbować z propalinem gdyby z incurinem nie wyszło
  13. zmieniłam tekst na gumtree http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/aisza-psi-ideal-do-pokochania-od-zaraz-597555696 i na olx http://olx.pl/oferta/aisza-psi-ideal-do-pokochania-od-zaraz-CID103-ID63fcx.html
  14. Hubiś po spa nie do poznania:) Jak dobrze, że już tylko lepsze życie przed nim:) Ogromny szacunek dla wszystkich po kolei jego wybawców
  15. Bo jest większa niż się wydaje na tych ostatnich zdjęciach:) Gabuniu, bardzo fajny tekst:):) Zmienię w tych ogłoszeniach które odnawiam, może chwyci za serce wreszcie kogoś:)
  16. Ależ to fajny chłopak jest:) A bazarek ogłoszeniowy tutaj jest http://www.dogomania.com/forum/topic/143118-og%C5%82oszeniowy-bazarek-pakiet-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-10-50-og%C5%82osze%C5%84-do-1410/ i tutaj http://www.dogomania.com/forum/topic/143140-og%C5%82oszenia-do-kupienia-20-og%C5%82osze%C5%84-250-z%C5%82-przy-5-pakietach-gratis/
  17. Dziękujemy Neciu:) Nasza babulinka cudna. Poszło na pw:)
  18. Ponawiam prośbę, Ewu czy masz kontakt z kimś z fundacji?
  19. Czekamy z niecierpliwością:) To naprawdę kochana sunia jest, a telefon milczy. Ogłoszenia jej stale odnawiam na tych najbardziej popularnych portalach i nic. Wiek niestety odstrasza większość ludzi.
  20. Ale się Jolu powodzi tej Twojej sworze:):)
  21. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok w nowym domku:)
×
×
  • Create New...