Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Cieszą dobre wiadomości:):)
  2. Dzięki dziewczynki za obecność i dobre słowo:):)
  3. Dziewczynki, ja chciałam popytać o Euthyrox. Czy można go bez problemu podawać zamiast forthyronu (forthyron to lek weterynatyjny o wiele droższy), a Euthyrox ludzki. Substancja czynna w obu lekach jest ta sama (wyczytałam w necie), ale nie wiem jak pozostałe składniki. Czy nie ma jakichś przeciwskazań. Napiszcie co wiecie i co Wasi weci mówią bo ja zielona w temacie. Kejciu a co trzeba podawać jako osłonkę?
  4. Takie wieści chce się czytać:):) Dobrze, że Mimisia tak się Ciebie i domu trzyma, bo ja żadnemu ogrodzeniu nie wierzę, malizna się przeciśnie, a dużyzna podkopie:):) Buziaki dla całej rodzinki z Brunkiem włącznie.
  5. Anetko, my tu spragnione jakichś dobrych wiadomości:)
  6. otwierają się, podpisane
  7. Wiadomo. Niestety Sara może rozpakować walizki. To nie ten dzień i nie ten dom. Zdecydują się najprawdopodobniej na mniejszego pieska. Przykro mi : :(:(
  8. Bardzo Wam pięknie dziękujemy
  9. Gabuniu, ślicznie dziękujemy kochana
  10. Już Ci współczuję, że poznasz smak robienia wizyt i tego stresu potem, czy się dobrze wyczuło ludzi. Że o rozstaniu z tymczasem nie wspomnę
  11. Też się bardzo cieszymy, zwłaszcza z tego, że Gingera nie zjadła :):)
  12. Kochani, wizytę musiałyśmmy przełożyć na jutro. Kciuki jutro bardzo potrzebne:):)
  13. Jestem na zaproszenie, wpłacę jednorazowo 20 zł.
  14. Z największą przyjemnością będę zaglądać. Mufka mieszka z naszym Lisiem:):)
  15. Bardzo dziękujemy za wieści Pani Agnieszko:) :) Na pewno Was odwiedzimy z ogromną przyjemnością. Nasze niewiniątko jednak nie takie niewiniątko:) :) Tak czułam, że zapędy ogrodnicze to będzie miała, ale jak nie kopie pułapek na słonie to spoko:):)
  16. Beatko, ale niespodzianka:):) Bardzo Ci dziękujemy za filmik. Prawda jaki kochany nasz staruszek? Lisio też już nie nowicjusz, ale do 5 lat to mu trochę brakuje:):)
  17. No i sobie wreszcie poczytałam:):) Powodzenia Mimisiu na nowej drodze życia. Anetko, dasz radę jako DT też:):)
  18. Ciekawe co tam słychać u naszej ślicznotki. Czy nie okazała się zapalonym ogrodnikiem np. i nie pomaga kopać pułapek na słonie :):)
  19. Halszko ślicznie dziękujemy
  20. U Aiszuni wszystko dobrze , pięknie się goi. Kasia nam więcej napisze jak wejdzie
  21. A mnie jutro nie będzie na dogo i nic nie będę wiedzieć :(:( buuuuuu
×
×
  • Create New...