Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Agunia znalazłam w PW , te fanty są od Monday :):)
  2. Z wątku Fifi jeszcze takie śliczne zdjęcie Aiszuni podkradłam :):)
  3. Śliczna malizna, na pewno zaczaruje. Ona czeka na ten właściwy dom. I nasza Aiszunia się załapała na fotkę z Fifi:))
  4. Biszkopt melduje, że wielką majówką rozpoczął sezon wyjazdowy:):) Pozdrawia serdecznie wszystkich, którzy o nim pamiętają
  5. Wszystkie dzisiejsze też już aktywowane. Bardzo, bardzo Ci dziękujemy :):)
  6. to zapraszam na filmik z Baksikiem:) http://pl.tinypic.com/r/29mozkh/8
  7. Kochany nasz kangurek:):), mądre, dobre, kochane oczyska. Dziękujemy Kasiu,
  8. A to małe cudo złapane w zeszłym tygodniu dostało imię Tosia i ma się dobrze:):)
  9. Pani mówiła, że jeśli wizyta wypadnie ok to pojadą po Sarunię, ale nie oglądać tylko zabierać:):) Chyba tak Jolu:):) Może Pani Ci mówiła że prawie zawsze ktoś jest w domu i stąd Ci się skojarzyło.
  10. Jesteśmy umówione na wizytę dopiero w przyszły poniedziałek. W tym tygodniu po południu jest tylko Pan bo Pani pracuje. A w przyszłym tygodniu są razem po południu:):) Oby to był TEN DOM
  11. Jolu podaj mi proszę nr telefonu do Pani Renaty:):)
  12. Pucek jej jedyny w swoim rodzaju:):)
  13. Ale cudna sesja zdjęciowa:):) Pauluś jakby co to ślij ten filmik na maila
  14. Ale miał chłopak szczęście, że na Was trafił:):)
  15. Ogłoszenia aktywowałam:):) Bardzo Ci kochana dziękujemy:):) Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale wyjechałam na długi weekend, a tam nie mam netu.
  16. Dorciu, oby to był ten dom. Bardzo Ci dziekujemy, że wysłałaś info o Saruni. Małopolska od nas za płotem więc to żaden problem:) :) I na wizytę PA też bez problemu pojedziemy.
  17. Bardzo się cieszymy:) :) zaglądajcie do Lisia, Smutne wieści Kasiu, ale na starość nikt cudownego lekarstwa nie wymyślił niestety
  18. Cudna malizna:):) Buziaki dla całej rodzinki
  19. Ale cudna trójca:):)
  20. Na to wygląda i oby tak zostało jak najdłużej:):)
  21. A ja podskakuję ilekroć ktoś dzwoni z nieznanego numeru, ale na razie o Misię nikt
  22. oooooo Jaszko kogo ja widzę na wątku Aiszuni, naszą maliznę :):) :) Nie ma za co dziękować, dobrze że się udało. Gabuniu, malizna od dwudziestej w DS. Malizna okazała się przytulakiem, a nie dzikuskiem. Dzikuskiem była do czasu złapania, a potem to sama słodycz. Ładnie chodzi na smyczy, rozdaje buziaki, cieszy się do wszystkich:) :) A co biedna przeżyła przez te dni to jej, ale już jest dobrze:) :)
×
×
  • Create New...