Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Przecudnej urody dziewczyna:):) I na żadnego yorka ani sznaucera nie przerabiaj:):)
  2. Kochane stworzonko, takie dobre oczyska ma:):) Gabuniu, jak sąsiedzi nie nagabują Cię (odpukać w niemalowane puk puk) to może tylko krótko po wyjściu wyje. Oby
  3. Cieszymy się, że dobrze się czuje, a martwimy bo cholerstwo rośnie....
  4. Proszę, niech to paskudztwo odpuści choć trochę. Kasiu dziękujemy za wszystko.
  5. dobry pomysł. Kompletnie nie znam nikogo z tych rejonów:(
  6. Bardzo się cieszę, że jest domek dla Fifi :):)
  7. Eluś oczywiście, że schudła, na szczęście nie jest strasznym żarłokiem i na suche się nie rzuca. Więc udaje sie trochę zejść z wagi. Masz rację, prawie brzuchem po ziemi szorowała:):) Niestety nikt o Misię nie dzwoni
  8. To się cieszymy:):) Na FB też żadnych fotek nowych Herowa Pani nie wstawiała. A Pan Szymon to złoty człowiek, to on uratował Herunię:):)
  9. Melduję się u Czupurka na zaproszenie Marudki. Wspomogę na razie jednorazowym grosikiem. Bardzo proszę o nr konta SKS jak ja to dobrze znam:)
  10. No niestety na ogół nie mówią, tylko raz na pół roku standardowe odrobaczenie aplikują
  11. Na konto Aiszuni poleciało 470 zł z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/146837-koniec-rozliczamy-nowe-buty-i-nie-tylko-dla-aiszuni-do-14052015-godz-2200/ Gabuniu,, potwierdź proszę na bazarkowym wątku jak doleci:):) Bardzo dziękujemy wszystkim kupującym i hopsającym:):)
  12. Wreszcie się dzisiaj pośmiałam :):):)
  13. Serdecznie zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/147336-nowe-i-u%C5%BCywane-dla-du%C5%BCych-i-ma%C5%82ych-do-22062015-godz-2200/ 1. Nowie ciuszki i buty dla dzieci 2. Nowe i używane ciuszki i buty dla dorosłych 3, Trochę różności np lokówka Rowenta raz użyta
  14. Wchodzę przez "zobacz nową zawartość" i wybieram z opcji po lewej stronie "pozycje śledzone" i "tematy w których uczestniczyłeś" U Misi wszystko dobrze:):)
  15. Lisio zaprasza na bazarek:):) http://www.dogomania.com/forum/topic/147336-nowe-i-u%C5%BCywane-dla-du%C5%BCych-i-ma%C5%82ych-do-22062015-godz-2200/
  16. Aiszunia zaprasza na bazarek:):) http://www.dogomania.com/forum/topic/147336-nowe-i-u%C5%BCywane-dla-du%C5%BCych-i-ma%C5%82ych-do-22062015-godz-2200/
  17. Na to liczymy, Heniutka dzisiaj ani wczoraj nie było:(
×
×
  • Create New...