Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Przepraszam, że nic nie piszemy, ale to byłoby w kółko jedno i to samo:) Oczywiście, Henio jest i się objawia. Monika jest u niego codziennie po pracy. Przepisuję z codziennych smsów, które Monika nam wysyła po odwiedzinach Dzisiaj: Henio się nie pojawił bo miasto kosiło trawę. Monika zostawiła mu jedzenie Wczoraj w niedzielę: Henia nie było W sobotę: Henio był, ale jakiś spłoszony, nie podszedł do Moniki W piątek: Henio był i podszedł, był dość ufny. W czwartek: Henio był i był na tyle ufny, że Monice udało się na niego wylać trochę płynu na kleszcze. W środę; Henio był na posterunku, ale sukcesów w łapaniu nie było. itd, itd, Ogólnie jest tak, że jeśli Henia coś wcześniej nie wystraszy, nie stoi jakiś obcy samochód, to są malutkie postępy w relacjach z Moniką. Musimy być dobrej myśli, ale uzbroić się w cierpliwość.
  2. Agusia rozmawiała dzisiaj z Kasią:) U Misi wszystko dobrze, wpadki z zachowaniem czystości już się nie zdarzają. Ładnie chodzi na smyczy. Żyje w przyjaźni z Aiszunią. Tylko domku brak
  3. Gabrysiu kochana ślicznie dziękujemy
  4. Pieniążki już na koncie:):) Gabrysiu bardzo bardzo dziękujemy
  5. Tak sobie myślę, że nie masz na co liczyć :):)
  6. A my mamy miłą niespodziankę, świeżutkie fotki Lakusia - Szachraja z jego koleżanką Klarą. Wszystko u nich ok:), mamy nieustające zaproszenie od Pani Małgosi do odwiedzin i na pewno znowu skorzystamy:)
  7. Super wiadomości Agunia. Ważne, że leki działają i kangurek może cieszyć się życiem i wiosną:):)
  8. Prawdziwa trojka:):) Coś mi się wydaje, że już tak zostanie
  9. Wierzymy w to cały czas. Dzisiaj Henio się nie pojawił. Nie piszemy codziennie bo nie chcemy Was zanudzać.
  10. Jolu, zdjęcie udało się bardzo fajne mimo wszystko. Serdecznie Was pozdrawiam:) :) i cieszę się, że ze zdrówkiem lepiej
  11. Nikt nie dzwonił niestety:(
  12. Ale cudny filmik Agnieszko:):) Toż to torpeda nie dziewczyna:):) "ja to się cieszę byle czym....." Widać jaka szczęśliwa, wyluzowana. Chłopaki stateczne, a Lenka to wariatuńcio:):)
  13. Fajny pomysł, u nas chyba się nie doczekamy na takie inicjatywy , a szkoda
  14. Ale cudne fotki i cudne królewskie łoże:):) Super, że Bruno tak szybko znalazł dom, oby był taki jak ma Mmisia:):)
  15. Ewciu bardzo bardzo Ci dziękujemy:):) Pieniążki już wpłynęły na moje konto, zaraz przesyłam je do Gabi, która jest skarbnikiem Aiszuni
  16. Z bazarku dla Misi poleciało 130 zł. Jak dolecą to potwierdź Gabuniu na wątku bazarkowym http://www.dogomania.com/forum/topic/146627-koniec-rozliczamy-nowe-dzieci%C4%99ce-ciuszki-butki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-misi-do-28042015-godz-2200/
  17. Uprzejmie zwróciłam uwagę na awatarek:):), pięknościowy.
  18. Figuniu, wypluj to słowo z przegryzaniem i pędzeniem :) Ja mam fobię na temat uciekania i pędzenia :) :) Anecik coś o tym wie, bo nie omieszkałyśmy z Agnieszką snuć katastroficznych wizji, niestety jakże często się zdarzających po adopcji. Niech ona nigdzie nie pędzi tylko siedzi na tej kanapie z Brunkiem :) :)
  19. No nareszcie Ale fajnie razem z Brunkiem wyglądają. A Mimisia kołami do góry rewelacyjna, cudo po prostu:) :) Pokerku, takie to one są, ale ciesz się z tego.
  20. Bardzo się cieszymy:):)
  21. A my to byśmy sobie jakieś zdjęcia pooglądały
  22. Nikt nie dzwoni o Misię póki co
  23. Kasia była z Aiszunią u weta, bo zaczął zbierać się płyn w tym operowanym miejscu. Nie jest to duże, ale Kasia dmucha na zimne. Aiszunia dostała zastrzyk, który działa 20 dni. Gdyby rana zaczęła się sączyć, Kasia ma smarować to miejsce balsamem Szostakowskiego. Po Aiszuni nic nie widać, żeby jej coś dolegało. Rwie się na spacery, gania, tarza się w trawie i niech tak trzyma
×
×
  • Create New...